GamesTürkiyePvP | 1.8 - 1.12 | Yıldızlı Rütbe Sistemi | Ekipman Sistemi | Duello | ve daha fazlası..

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
80 80 160 Allah neler yaratmış!
(Kurucu çok yakışıklı bu yüzden artık puanım 10/10)

YunusEmreGT

"Talk is cheap, show me the code."
En iyi cevaplar
2
(+)
- Kodlama hataları, göze kötü gözüken noktalar düzeltildi.​

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sanırım "Çok güzel sunucu, tebrikler!" demek istedin .s
Teşekkürler! :)

Evet onu demek istedim. Şu an açık konuşmak gerekirse hele hele sohbete yazdığımız yazılarda emoji kullanınca kafamızda çıkan emoji kafaları çok hoş duruyor. Galiba tek sıkıntı aktiflik sanırsam. :ha: Gerçekten başarılı bir sunucusunuz bugün oynadım ama ''Hile'' dendi. Pek sıkıntı değil başarılar <3

YunusEmreGT

En iyi cevaplar
2
Evet onu demek istedim. Şu an açık konuşmak gerekirse hele hele sohbete yazdığımız yazılarda emoji kullanınca kafamızda çıkan emoji kafaları çok hoş duruyor. Galiba tek sıkıntı aktiflik sanırsam. :ha: Gerçekten başarılı bir sunucusunuz bugün oynadım ama ''Hile'' dendi. Pek sıkıntı değil başarılar <3
Teşekkür ederim :)
Aktiflik yüzünden sunucumuz ilgi görmüyor. Bu durumun düzelmesini diliyorum.

(+)
- Çakmak bugu giderildi.
- Ufacık hatalar giderildi :)

Vertex

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sizi de başarılı buluyorum, zaten başarılı bulduğum sunuculara yorum atmaya gerek duyuyorum...
Yıldızlı rütbe sistemi, benim aklımda olan bir sistemdi. Güzel hazırlamışsınız, elinize sağlık.

Pvp alanını beğenmedim, survival spawn ı gibi olmuş. Spawn da öyle ahım şahımlık bir spawn değil, fazlaca hazır kod mevcut.
Maplarınızı geliştirmelisiniz, sistemleriniz gayet başarılı.

Sunucunuzun barındığı şirketi bence değiştirin, değiştirin ki ilerde büyük bir sunucu olma yolunda sıkıntılar yaşamayın.
Elinizde belirli bir miktar para var ise, güzel bir şirketten vds veya dedicated sunucu almanızı tavsiye ediyorum...

Tekrardan başarılar, iyi forumlar.

YunusEmreGT

En iyi cevaplar
2
Sizi de başarılı buluyorum, zaten başarılı bulduğum sunuculara yorum atmaya gerek duyuyorum...
Yıldızlı rütbe sistemi, benim aklımda olan bir sistemdi. Güzel hazırlamışsınız, elinize sağlık.

Pvp alanını beğenmedim, survival spawn ı gibi olmuş. Spawn da öyle ahım şahımlık bir spawn değil, fazlaca hazır kod mevcut.
Maplarınızı geliştirmelisiniz, sistemleriniz gayet başarılı.

Sunucunuzun barındığı şirketi bence değiştirin, değiştirin ki ilerde büyük bir sunucu olma yolunda sıkıntılar yaşamayın.
Elinizde belirli bir miktar para var ise, güzel bir şirketten vds veya dedicated sunucu almanızı tavsiye ediyorum...

Tekrardan başarılar, iyi forumlar.
Şirket konusunda, konuda da değindiğim gibi değiştirmeyi düşünüyorum. Başka bir şirketten VDS sunucu alacağım.

Onun dışında PvP ile vakit kaybettiğimi düşünüyorum. Başka bir tür sunucu açma kararına vardım artık ne zamana denk gelirse :)
Sanırım yaptığım sistemler PvP'ye uygun değil. Ne kadar uğraşırsam uraşayım online sayımı artıramıyorum. Sanırım PvP'nin hileci ve çocuk kitlesinden dolayı.

Build konusundan bahsetmişsiniz. Sunucu tamamen benim elinden çıkma. Her işle uğraştığım için build de biryere kadar :)
Yapabildiğimin en iyisi bu.

Güzel yorumun içi teşekkürler :)

- Ekipman sistemi yenilendi!​

YunusEmreGT

En iyi cevaplar
2
Beni hatırladınmı la games tr :D
Çıkarabildiğimi sanmıyorum.

- Hile koruması güçlendirildi, birkaç hata giderildi.​

- Sunucudaki yetkili sayısı artırıldı.​

- Turnuva sistemi eklendi! Artık her 3 günde bir turnuva olacak! Bugün 17:30'da yapıldı.​

OlcayDmryrk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza girdiğimde 1 kişi olduğundan fazla inceleme fırsatım olmadı. 1vs1 attım daha sonra diğer oyuncu sunucudan ayrıldı. Bence gördüğüm kadarıyla güzel bir sunucu. Öneri olarak chatteki diğer yazılarla karışmaması açısından sunucuya ilk girişteki ":GT:" prefixli ipucu yazılarını renklendirebilirsin. Otomatik şifre alma sistemi hakkında bilgiyi de konuna ekleyebilirsin, çünkü sunucudan çıkıp tekrar girince otomatik giriş yaptı merak ettim doğrusu. :)

YunusEmreGT

En iyi cevaplar
2
Sunucunuza girdiğimde 1 kişi olduğundan fazla inceleme fırsatım olmadı. 1vs1 attım daha sonra diğer oyuncu sunucudan ayrıldı. Bence gördüğüm kadarıyla güzel bir sunucu. Öneri olarak chatteki diğer yazılarla karışmaması açısından sunucuya ilk girişteki ":GT:" prefixli ipucu yazılarını renklendirebilirsin. Otomatik şifre alma sistemi hakkında bilgiyi de konuna ekleyebilirsin, çünkü sunucudan çıkıp tekrar girince otomatik giriş yaptı merak ettim doğrusu. :)
Yarın daha çok aktif oyuncu olacaktır, tekrar ziyaret etmeni rica ediyorum :)

Kıymetli yorumun için teşekkürler.

- Bazı hatalar düzeltildi, mesaj renkleri değiştirildi​

- Saat 21:00'da turnuva olacaktır.​