GAMING Temalı Sunucu Konu Tasarımı | Türünün En İyilerinden!

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Selamlar
Boş zamanımda kendimi geliştirme amaçlı yaptığım gaming temalı sunucu tanıtım konusunu sizlere sunuyorum.
İndirme linki verilmeyecektir. Konuda reklam söz konusu değildir.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam sen baya baya yapıyorsun tasarımları çoğunu da beğeniyorum. Parayla satmanı tavsiye ederim.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben daha iyi yapıyorum orası ayrı ama...

Türünün en iyilerinden demen saçma olmuş. Fena değil ama abartı.
Yanlış geldin herhalde ? Yazdığım yazıyı okuduğundan emin misin ? Ayrıca şimdi neden kendinin daha iyi yaptığını söylüyorsun ki ? Bu arkadaştan da daha iyi yapanlar var tabi.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Ben daha iyi yapıyorum orası ayrı ama...

Türünün en iyilerinden demen saçma olmuş. Fena değil ama abartı.
Senin daha iyi yaptığının aksini iddia eden olmadı. Adam akıllı 3-5 kişiden başka kim konu tasarımı yapabiliyor da benim dediğim saçma olmuş?

haglam123

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
böyle paylaşıyorsun ama ben bunu sağ tıklayıp farklı kaydetten kaydediyorum satın almama bile gerek kalmıyor.
[automerge]1524424420[/automerge]
bence böyle şeyleri buraya yazıcaksın kaç lira olduğunu skype den de paylaşıcaksın resmi bu kadar böyle çalabiliyorlar yoksa.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
böyle paylaşıyorsun ama ben bunu sağ tıklayıp farklı kaydetten kaydediyorum satın almama bile gerek kalmıyor.
bence böyle şeyleri buraya yazıcaksın kaç lira olduğunu skype den de paylaşıcaksın resmi bu kadar böyle çalabiliyorlar yoksa.
Grafiğin kalitesi düşük, bu halde düzenleyip paylaşanlar utansın ki bunu düzenleyebilecek yetenekleri varsa tabii.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

PSD dosyası olarak atmaz ise yazıları vs. düzenleyemezsin. Direk resmi düzenlemen gerekir oda biraz zor.

Geçişlerde ki gri yerleri pek beğenmedim onun dışında güzel duruyor. Başarılar.

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emeğine sağlık görsellerdeki gri kutular biraz dikkat çekiyor.Onun dışında başarılı.Tebrikler!