Gandalf'ın Vasiyeti Adv/Surv Map by Mr.ComiqSoon

Begendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    52

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Deniyorum magra çok zor parkurlar zor çok fazla spawner var da sen nasıl geçtin anlamadım ya orayı :D
Bu arada korktum lan ghastların sesini duyunca :D onun blazeli versiyonunu yabancı bi mapda görmüştüm blazeler zil gibi dındın ses çıkartıyodu bide şu gandalfdan not var ya magra girişinde çok uçuk olmuş bati OPPAN GANDALF STYLE yapsaydın :D

Mr.ComiqSoon

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Deniyorum magra çok zor parkurlar zor çok fazla spawner var da sen nasıl geçtin anlamadım ya orayı :D
Bu arada korktum lan ghastların sesini duyunca :D onun blazeli versiyonunu yabancı bi mapda görmüştüm blazeler zil gibi dındın ses çıkartıyodu bide şu gandalfdan not var ya magra girişinde çok uçuk olmuş bati OPPAN GANDALF STYLE yapsaydın :D
BU begendim demekse tamam :D

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
tabikide meslek sırrı sence söylesem map maker olur muyum? :D kendin araştır netten
:D bu arada mapın başına kadar güzeldi multiplayer iki kişi oynadık geçemedik mk :D insan fırlatıcı ile fırlatır spawnerde bitmiyo ne yapmamızı bekliyon anlamadım ki :D

Mr.ComiqSoon

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D bu arada mapın başına kadar güzeldi multiplayer iki kişi oynadık geçemedik mk :D insan fırlatıcı ile fırlatır spawnerde bitmiyo ne yapmamızı bekliyon anlamadım ki :D
aslinda haklisin çünkü senin dedğin üzere tes ettim bende geçemedim.Yani herkes yumurta koyuyor bende spawner koymak istedim ama biraz fazla olmuş sanki :D özür diliyorum sizden bide 2.si çıktı mapin:D:D:D:D:D:D

donado48

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Müthişti çok güzeldi sürükleyiciydi ellerine sağlık :D