GANGSTAR İSTANBUL SON KARAR v.4 // en kapsamlı hikayeli DEV HARİTA Yeni 2014

Nasıl buldunuz ?

• Muhteşemdi! Başarılarınızın devamını dilerim,

Kullanılan: 68 89.5%
  • kötüy,

Kullanılan: 8 10.5%

• Kullanılan toplam oy
    76

EfeFirat

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir map olmuş ellerine sağlık.Hemde diğer haritaları oynamadım ama konuyu anladım,bide maalesef yeni öğrendim seriyi yeniyim forumda.Neyse bu mapteki tek şikayetim patty amcaya gittiğimde yanlışlıkla suya atladım.ordan geri dönmek istedim ama dönemedim.bende eşyalarımı ordaki cheste koyup suda bekledim ölmümü.sonra beni sondan bir önceki göreve attı.ama ilk başta bilmiyordum vede oynadım.Bunu düzeltebilirsen çok süper olur.Yine de emeğine sağlık.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ayrıca konuya virustotal eklemesseniz konuyu arşive almak zorunda kalacagim. En kısa surede ekleyin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alikassy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beni zombiler kesiyo bide at çaırdım yavru at geldi :D keşke araba ve silah modu felon atsaydın ama güzel olmuş emeine saalık

ESer S.

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
beni zombiler kesiyo bide at çaırdım yavru at geldi :D keşke araba ve silah modu felon atsaydın ama güzel olmuş emeine saalık
araba silah modlarını siz ekstradan koyabilirsiniz, barışcıl modda oynayın :)[DOUBLEPOST=1406124797,1406124632][/DOUBLEPOST]
Ayrıca konuya virustotal eklemesseniz konuyu arşive almak zorunda kalacagim. En kısa surede ekleyin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
upload etmeden önce defalarca kontrol ettim, virüs yok, virüs olmamasına rağmen bunu yapmamızın gereği yoktur diye düşünüyorum, VİRÜS total dosya büyüklüğü nedeniyle taramıyor, diğer virüs programlarıyla taradım ve vürüs yok

Son düzenleme:

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
araba silah modlarını siz ekstradan koyabilirsiniz, barışcıl modda oynayın :)[DOUBLEPOST=1406124797,1406124632][/DOUBLEPOST]
upload etmeden önce defalarca kontrol ettim, virüs yok, virüs olmamasına rağmen bunu yapmamızın gereği yoktur diye düşünüyorum, VİRÜS total dosya büyüklüğü nedeniyle taramıyor, diğer virüs programlarıyla taradım ve vürüs yok
Kurallar gereği koymanız gerek. Resim ve videoları çıkarın. Sadece haritayı taratın