Gears 5 Tanıtım

Sukela

ne yazsam bilemedim
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
83
Ruh hali

Gears_of_war_5_logo.png

Merhaba değerli Forum Gamer takipçileri, bugün sizlerle Gears 5 isimli oyuna biraz göz atacağız.

XBOX Game Studios çatısı altından çıkan Gears 5. Gears 5 aslında Microsoft'un en değerli oyun serilerinden birine ait bir oyun. Gears 5 hakkında ilk dikkatinizi çekecek şeylerden birisi oyun dili, oyun biri Türkçe metin desteği ile karşılıyor.

Gears 5 Hakkında

gears-5-jack-upgrades-list.jpg

Sefer: Dünya parçalanıyor. Güruh, Koalisyon'un robot kuvvetini yok etti ve insan şehirlerine doğru inmekte. Tehlike daha çok yakınlaşırken Kait Diaz, rakiple olan bağlantısını gün yüzüne çıkarmak için ayrılır, bunun ardından Sera için var olan en büyük tehlikenin kendisinin olduğunu öğrenir.

Kaçış: Bombalardan kaçın, aklınızla Güruh'tan ve Kovan'dan kaçın! Kaçış, rakiplerin kovanlarını içten yerle bir etmek için beraber çalışması gereken üç kişilik bir ******* ekibine sahip yeni, agresif ve takım oyununa dayalı bir moddur.

Karşılıklı: En iyi oynayan takım kazansın! Eğlencenin içine dalmanız için meydana çıkmış delice bir oynama yelpazesine sahip olan Arcade'de puanlarınızı çoğaltın ve daha etkili silahları satın alın. Karşılıklı, diğer 10 oyun tarzının yanı sıra, yeni ve klasik mapleriyle en düşün ranktan profesyonele kadar çekişmeye dayalı tüm tarzlara ödül verir.

Sürü: Siz ve dört takım arkadaşınız, giderek zorluğu artan düşman ve düşman liderlerinin dalgalarına karşı koyabilir misiniz? Yeni hero özelliklerini kullanarak, defans inşa ederek, güç edinerek, özelliklerinizin seviyesini arttırarak ve takım halinde çalışarak hayatta kalın.

Harita Oluşturucu: Arkadaşlarınızla paylaşmak ve oynamak için özel Kaçış kovanı haritaları oluşturun.

Özellikler

290920191356439342707.jpg

Üç Oyunculu İşbirliğine Dayalı Sefer: Üç kişilik online veya takım oyununa dayalı parçalanmış ekran modunda dostlarınızla birlikte savaşa katılın.

Nöbet Vazifeleri: Gears Nöbet Vazifeleri'nde acemi askerden dört yıldızı olan general rütbesine ilerleyin. Yeni ve heyecanlı savaşklara katılın, güzel ödüller kazanın ve ganimetinizi cihana sergileyin.

Acemi Birliği: Gears'ta yeni misiniz, yoksa biraz eskidiniz mi? Acemi Birliği, sıfırdan gelişmiş savaş tekniklerine kadar adım adım her şeyin nasıl planlandığını öğrenmenin en güzel yoludur.

Jack olarak oynayın: Müttefiklerinizin arkasını kollayıp düşmanlarınıza hasar vuran kişisel uçabilen destek NPCniz Jack olarak oynayabilirsiniz; Gears'a yeni katılanlar için çok iyi bir tercihtir.

Gears_5_JACK.png

Görsel Vitrin: Uyumlu olan cihazlarda her modu 4K veya HDR olmak üzere kusursuz 60 fps ile akıcı bir şekilde oynayın.

Umarım konumuzdan bir şeyler kapmışsınızdır, daha çok bigli için ARA butonunu kullanabilirsiniz. İyi forumlar!​