Gececi Tayfa

MomryBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gececi tayfa iptal

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Naber? Nasıl gidiyor?

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 ay Ne yaptında ban yedin. D
Uzun hikaye diyeyim havalı olsun ama uzun bir tarafı da yok bir kişi ile en son bir tartışmaya girdik bu kişi bana hakaret ederek damarıma bastı bende sinirden buna özel konuşmadan küfür ettim ve sorgusuz olarak 5 ay ban yedim.Eğer ki yönetim bu kadar ilerleye bilseydi yani sen neden bu üyeye küfür ettin ne bu şiddet bu celal diye bir baksaydı bu kişinin bana ağır hakaret ederek beni acaip kışkırttığını görürlerdi.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun hikaye diyeyim havalı olsun ama uzun bir tarafı da yok bir kişi ile en son bir tartışmaya girdik bu kişi bana hakaret ederek damarıma bastı bende sinirden buna özel konuşmadan küfür ettim ve sorgusuz olarak 5 ay ban yedim.Eğer ki yönetim bu kadar ilerleye bilseydi yani sen neden bu üyeye küfür ettin ne bu şiddet bu celal diye bir baksaydı bu kişinin bana ağır hakaret ederek beni acaip kışkırttığını görürlerdi.

Olsun sen kurtuldun ona bak

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Olsun sen kurtuldun ona bak
ban yedikten 3 - 4 ay sonra forumda ''hayalet üye'' olarak dolaşmaya arkadaşlarla milleti trollemeye başladık bir de baktım O da ne?! Forum İzdivaç Programına döndü. :o
Hoşuma giden şey ise ban yemişim tamam bu kadar uzun ban yiyen üye ne olur? Unutulur gider değil mi? Allah inandırsın ban yedikten sonra bile unutmadılar la beni :( profile bir bak istersen mesajlarla destan yazıldı bir tane kız üye resmen hayranım mı desem beni anime karakteri gibi görüp aşık mı oldu desem bilemedim. :(
Kıza Bir Cosplay fotosu gösterip böyle kızlardan hoşlanıyorum dedim kız ben banlıyken şöyle bir cosplay yapayım mı demiş plz yapmayın bunu bana gençliğimi az buçuk yaşayabilen bir insanım ben bu kadar da olmaz ki ama :(