Geçmişe Yolculuk l Bölüm 1 : Portal

Lightclawww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben Sercan. Bu mesajı size yaklaşık "2 milyon" yıl önceden yazıyorum. Çocukken hep bir yerlere ışınlanmak istemiştim. Yurt dışında okuduğum Harvard Üniversite'sinde 4 yıl boyunca öğrenim gördüm. Halâ çocukluk hayalimi gerçekleştirmek istiyordum. Tarihler 10.12.2012'yi gösterdiğinde de bir deney yaptım. Deneyden edindiğim bilgiye göre Lav ve Suyun birleşmesi sonucu oluşan Obsiyan

taşları büyük ölçüde enerji içeriyor. Enerjiyi demir tozlarına yönelttiğimde demir tozlarının kaybolduğunu gördüm. Bunun bir ışınlanma olacağını düşünerek, her biri 144,5 KG ağırlığında obsiyan blokları döktüm. Bunları Mektubun altında çizdiğim gibi dizerek enerjiyi etkinleştirmek için bir ateş yaktım. Evimde bir patlama oldu.Kendimi 1 aydır uyuyor gibi hissediyorum. Etrafta kimseler yok. Hiçbir bina,insan nede bir yaşam belirtisi etrafa bakılırsa dünyanın başlangıcındayım. Lütfen bana yardım edin. Bu mektubu belki yeniden portal yapıp size yollayabilirim umuduyla yazdım. şu an günümüzde tarih 12.12.2012 olmalı.

Lightclawww

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2. Bölüm Şu Anda Bitti Paylaşıyorum.Bu Arada Teşekkürler.

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Yazı tipini değiştir. Zor okunuyor. (Ya da bana öyle geliyor.)