Yardım Geforce Experience indikten sonra FPS düşüşü

nrtnZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim Geforce Experience indirmemdeki amacım ekran kartımı güncellemekti ve güncelledim daha sonra CS:GO oynarken eskiden aldığım FPS değerlerini (120 civarı) alamamaya başladım ilk başta 30 FPS sabit kaldı Geforce Experience ayarlarından "Battery Boost" özelliğini kapattıktan sonra 60 FPS civarlarında takılmaya başladı programı silmeme rağmen düzelmedi sorunun çözümünü bilen varsa yazabilir mi

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
Driveri silip sıfırdan kurulum yapmayı deneyiniz.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bendede arada oluyor, geforce experinceye tıklayıp oyuna gelip iyileştir diyorum fps yükseliyor.

nrtnZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Driveri silip sıfırdan kurulum yapmayı deneyiniz.
sildim yeniden temiz kurulum yaptım ilk başlarda eski FPS seviyelerime döndüm fakat az bir zaman sonra FPS 50 30 civarlarına düştü ve kaldıramıyorum tüm grafik ayarları en düşükte

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Merhaba @nrtnZ , yüksek oyun zevki için GeForce Experience > CS:GO > İyileştir* diziniyle FPS'inizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca, arkada çalışan gereksiz programları kapamanız daha iyi bir oyun deneyimi sunacaktır. Ayrıca, GeForce için sürekli güncellemeleri takip edin ve güncelleyin.

İyi forumlar!

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Merhaba @nrtnZ , yüksek oyun zevki için GeForce Experience > CS:GO > İyileştir* diziniyle FPS'inizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca, arkada çalışan gereksiz programları kapamanız daha iyi bir oyun deneyimi sunacaktır. Ayrıca, GeForce için sürekli güncellemeleri takip edin ve güncelleyin.

İyi forumlar!
aga bende aynısını dedim ama :D takmadı " Bendede arada oluyor, geforce experinceye tıklayıp oyuna gelip iyileştir diyorum fps yükseliyor. "

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
aga bende aynısını dedim ama :D takmadı " Bendede arada oluyor, geforce experinceye tıklayıp oyuna gelip iyileştir diyorum fps yükseliyor. "
İnternetten bakıp yazdım, farketmedim senin yazdığını sorry

nrtnZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kusura bakmayın konuya bakmayı unutmuşum sorunum çözüldü teşekkürler :)

nrtnZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

İyi forumlar!
ayrıyeten teşekkürler