Geleceği Geçmişine Bağla#1

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlerin karşınıza ne bir yapı nede minecraft ile alakalı bir şey ile çıkıyorum hikaye ya da roman yazasım geldi :) Şimdi başlayacağım sizlere iyi okumalar. :)

Geleceğini Geçmişine Bağla

# Giriş #
Yakın bir zaman içerisin de kendi hayalleri ve arzuları içerisinde ki o çocuk " jack " yakında bir hikayenin baş kahramanı olacağından acizdi. Aklında ki o düşüncelerin ya da kendi ironik halinde bir manipüle düşüncesinde değildi. Jack henüz 16 yaşında bir lise öğrencisi idi kendi adına alacağı bir kararı yoktu. Hayatı ve hayalleri doğrultusunda kendini umursamaz bir insan haline dönüşmüş ve 2011 yılın da ki trafik kazası ile hayatı tamamen değişmişti.

Arzularını ya da kendini bastıramıyor sürekli , "Galindope" diye sayıklıyordu . Peki neydi bu "Galindope" sır perdesinin arkasına saklanmış ve kendisini gün yüzüne çıkartmadan saklanan bu kişi de kimdi adını yeni ve yeniden tekrarlar ediyor istemsizce sarsılıyordu. İç dünyasında bir hafif yağmur başladı... nereden mi anladım ? Jack kendi kendine ağlıyor "Galindope" diyerek sürekli sayıklıyordu elinde ki o unutulmaz kağıt parçasını sımsıkı sıkıyordu , bir an bile elinden bırakmıyor kendine şunları demeye başlıyordu ;
- AMAN TANRIM BU İMKANSIZ. Galidope , Galidope , Galidope !
insanı sarsan bu ironik durum nasıl oluyor da sokağın ucunda ki "Ferra" nın dikkatini çekmiştir. Olasılık hesaplamada çok iyi olan Ferra en sonunda Jack kızmaya başladı ve onu sakinleştirmeye çalışıyordu.

-jack yeter artık ne diyorsun. Tıpkı bir piskopat gibi davranıyorsun.
- AMA , AMA Olanaksız olan bu harabede nasıl olur ?
- Jack ne olanaksız ? dünyada mısın sen ...

Diye bir konuşma geçti aralarında ben ise sadece izliyor ve kendi kendime sorular soruyordu. Ha bu arada ben kimim ? Ben "Durakı" jack ' e bunları yapan kişi benim... memnun oldum.

# Bölüm 1 #
#Jackin Günlüğü#
Hayatınız da ölümün acısını tadınız mı ? Acıyı anladınız mı ? Bir kahraman olmak istediniz mi ? İnsanlar size saçmalama öyle şey olur mu ? dediklerin de olacak olmak zorunda dediniz mi...

İşte ben bunları yaşıyorum ,şu an insanların bu fani dünyasında ki acıları dertleri yükleyip ilerlemeye çalışıyorum san ki hayatın elimden akıp gittiğini gözlerinizden görüyorum bugün ki kılıç talimi sırasında sevdiğim kişide orada idi ama söyleyemiyor ve çekiniyordum. Karşısına çıkmadım benim sevdiğim kızın adı " Oui-jou " sanırım oda sınıfın en başarılısı olan birine aşık adı " Bill " inanmak istemiyorum ama öyle gibi bugün eğitimimiz sırasında ilk defa "Bill" ile karşı dövüşeceğim o sınıfın en başarılısı onu yenim " Master " ın katansına sahip olabilecektim.

Bill ; Yokluğun sınıfta bile belli olmuyor bir de bana karşımı dövüşeceksin ?
Jack ; Umm...(SUSAR)
Bill ; Kimi koruyacaksın kendimi başkasını mı sen sadece tek sin ! Acıları kabul et ve artık senden bir kılıç ustası olmayacağını öğren !
Jack ; Sa sa sanki sen amaçlarını... kendini dünyanı... Arzun(Bill bağırır)
Bill ; Kes saçmalıyorsun artık ! Daha konuşmaya bir kenara bırak ayakta duramıyorsun !
Jack ; Senin gibi hırslarımın altında kalıp ezilmiyorum , kabul et hırsın ve azametin senin sonun olacak bill.
Bill ; Hahaha... (Alaycı bir gülüş)
Jack ; Sevgi benden yana, acı benden yana.
MASTER ; Kesin ve dövüşmeye başlayın !
,
,
,
Jack bir iki kılıç darbesinden sonra yere düşer kendisinin ölümle bir an burun buruna geldiğini göre bilir o sırada tam öleceği zaman bir anda zaman duruyor ve hayal görmeye başlıyor.

Jack; Sende kimsin ?

DEVAMI 2. Bölümde beğendiyseniz lütfen yorum atıp konuyu beğenmeyi unutmayınız.

TANKPRO

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu an okuyorum güzele benziyor ama hayırlısı :D

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
okumadan güzel diyen insanlar teşekkür ederim :)

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Jack ölmez bence ölurse dizi biter.Sezon finali harikaydı dostum.

Eline sağlık.Guzel gidiyor
Bill ile Jack gelecek sezon yasak ilişki yaşayacak bence

ZeYus0308

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Abi olamaz ya :( Jack ölürse bir daha okumam.
Şaka bir yana cidden iyi ilerliyorsun. Yeni bölümleri bekliyoruz.

iAbod_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üşenmeden okudum ve süper. Ellerine sağlık.