Gelin birlikte türkiyenin en iyi mmorpg serverını yapalım.

Cevabı benim için yadsınamaz bir evet ama sizin düşünceniz;

• Olur

• Olmaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

14002

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çabanın azı çoğu neyle kıyaslanabilir?
Metin2 Pwp Sektöründe 10yılımı devirmiş biri olarak çok yatırımlar yaptım ve misliyle paralar kazandım. Sunucu yönetmek takım yönetmek ve sorun çözmek benim işim. Minecraftta da bir pwp açmayı düşündüm. ve açacağım. Sonoyuncunun global halini düşünebilirsiniz. Ulaşmak istediğim hedef bu. Bir yerden başlamam gerekiyor. Çabanın azı çoğu neyle kıyaslanabilir verilen zamanla mı doğru atılan adımlarla mı? Ben ilk adımı atıyorum. Takımı en kısa sürede kurup hazır sistemlerin açıklarının da kontrolünü yapıp en kısa sürede online bir sunucu açacağım. Bana yardım edin bende size reklamda ve işleyişte referans olayım. Tadığınız bu işlere hevesli zamanında başlamış bırakmış arkadaşları bana yönlendirin. Sonunca gerçekleşecek olan bu hayalin bu atılımın hızlanmasına katkıda bulunun.
Referans olun;
Elinde hazır sistem plugin haritası olan işi bilen tanıdığı ve daha önceden kurulup dağılmış takıma ulaşabilecek bu konuda hevesli uğraş göstermeye hazır birileri varsa gerekli tüm maddi desteği karşılamaya hazırım. Beraber türkiyenin en iyi serverini ve en çok oynanan serverini mmorpg bir sunucu yapalım.

151178
151182
151184

Poinesso

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Böyle bir server olsa dişimi kırarım bu ne güzellik aga modlu server mi yapıyorsun :D

FocusNetwork

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm ben bayıldım ama keşke metin2 bilgim olsa :/ Bu arada ss lerdeki yazılar rusca ve ben ruscadan anlarım :)

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhabalar size moblar konusunda biraz yardımcı olabilirim.
bu altdaki moblardan yapabilirim ve bunlar modsuz ve texture pack gerektirmez 2 eklenti ile bunları yapabiliyoruz.

İletişim için Discord: Profesör#7037

151580