Gelişmiş Claim Sistemi [Kredi Destekli] [Hologram Destekli]

Yeni Fikirler ve Eklentiler Üretmeye Devam Etmeli miyim?

• Evet !!!

Kullanılan: 6 85.7%
  • Hayır !!!

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Kürekle Claim Atmaktan Sıkıldınız mı?

KISACA CLAİM PLUGİNİ

Claim Eklentisi Sunucunuzda ki Claim Sistemini Baştan Oluşturabilecek Yepyeni ve Modern Bir Eklentidir...

GEREKENLER

Holographic Displays

Credit

WorldGuard

YETKİLERİ

Yayınladığım Her Eklenti Gibi Bunda da Özel Bir Yetki Yok, Bazı Komutları OP'lar Girebiliyor O Kadar...

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Güncelleme İle Gelecek ya da Gelen Sistemler

şu an İçin Ekstra Bir Sistem Düşünmedik...

İNDİRME LİNKİ

Super Claim System v1.0

PLUGİN TANITIM VİDEOSU

Çok Yakında Burada Olacaktır...

İLETİŞİM

NOT: Bugları ya da Önerilerinizi Özelden Yazmanız Rica Olunur...

Son düzenleme:

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam bi resim ataydın ne bileyim pek bi ayrıntı yok gibi az bişe at da anlayak :) :D

CashTR

Ulaş Demirci / ShadeTR
En iyi cevaplar
0
Biraz daha fazla bilgi verseydin keşke, anlamaya çalışıp belki yaptıkları ve kullandığın metotları kavrayabilme şansı yakalamış olurdum.

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biraz daha fazla bilgi verseydin keşke, anlamaya çalışıp belki yaptıkları ve kullandığın metotları kavrayabilme şansı yakalamış olurdum.
Hocam bi resim ataydın ne bileyim pek bi ayrıntı yok gibi az bişe at da anlayak :) :D
Başarılar Halil.
Öncelikle İlginiz İçin Teşekkür Ederim. Resim Yüklemeyi Pek Sevmiyorum Çünkü Bir Resim Her Şeyi Anlatamaz. Zamanla Hem Konuyu Hem de Plugini güncelleyeceğim. Bu Versiyonun da Videosunu Bu Hafta Yetiştiririm. (Olası Bir Sorunda Resimler Konuda Olacaktır)

Ekran Görüntüleri Eklenmiştir. Ayrıca Gereken Pluginlerin Listesi de Eklenmiştir... (Kredi Eklentisinin şu an ki Sürümü Uymuyorsa Eski Sürümleri Deneyebilirsiniz...)

ENH4R

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Plugin eğer günümüzde olsaydı çok işime yarardı faydalı bir konu ama malesef link kırılmış bir şey olmuş :( , güncel linki varsa atarsanız çok minnettar olurum şimdiden teşekkürler <3