Gelişmiş Parkur Blokları | Parkur Yapımcıları Için | 1.9

bugrakagan2003

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar.Bir süredir Forumda aktif değildim bende bir yapı yapmak istedim.Bu yapı Parkur yapımcıları için yeni bloklar ekliyor.
Bloklar:
Kırmızı Stained Clay:Üstüne deyen oyuncuyu öldürür.
Sarı Stained Clay:Dokunulduğunda Oyuncunun Doğum noktasını oraya ayarlar.
Açık Mavi Stained Clay:Dokunulduğunda Hız verir.
Lime Stained Clay:Dokunulduğun Jump Boost verir.
Yeşil Stained Clay:Dokunulduğunda Baş dönmesi verir.

Siyah Stained Clay:Dokunulduğunda Kör Eder.
Komut:
Kod:
/summon FallingSand - -1 - {Block:stone,Time:1,Passengers:[{id:FallingSand,Block:redstone_block,Time:1,Passengers:[{id:FallingSand,Block:activator_rail,Time:1,Passengers:[{id:MinecartCommandBlock,Command:gamerule commandBlockOutput false},{id:MinecartCommandBlock,Command:"fill -2 --3 --1 -8 --1 -2 stained_hardened_clay 2 hollow"},{id:MinecartCommandBlock,Command:"fill -2 --2 --1 -8 --2 -2 stained_glass 13 replace stained_hardened_clay"},{id:MinecartCommandBlock,Command:"gamerule commandBlockOutput false"},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -1 --2 - wall_sign 4 replace {Text1:"{\\\"text\\\":\\\"ParkourBlocks\\\",\\\"color\\\":\\\"green\\\"}",Text2:"{\\\"text\\\":\\\"by\\\",\\\"color\\\":\\\"gold\\\"}",Text3:"{\\\"text\\\":\\\"bugrakagan2003\\\",\\\"color\\\":\\\"dark_red\\\",\\\"bold\\\":true,\\\"underlined\\\":true}",Text4:"{\\\"text\\\":\\\"Destroy.\\\",\\\"color\\\":\\\"dark_red\\\",\\\"clickEvent\\\":{\\\"action\\\":\\\"run_command\\\",\\\"value\\\":\\\"fill - --1 --1 -7 -1 -2 air\\\"},\\\"italic\\\":true,\\\"bold\\\":true,\\\"underlined\\\":true}"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -7 --2 -1 chain_command_block 4 replace {auto:1,Command:"execute @e[type=Player] - - - detect - --1 - stained_hardened_clay 13 effect @p nausea 10 5"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -7 --2 - chain_command_block 3 replace {auto:1,Command:"execute @e[type=Player] - - - detect - --1 - stained_hardened_clay 15 effect @p blindness 3"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -6 --2 - chain_command_block 5 replace {auto:1,Command:"execute @e[type=Player] - - - detect - --1 - stained_hardened_clay 5 effect @p jump_boost 2 5"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -5 --2 - chain_command_block 5 replace {auto:1,Command:"execute @e[type=Player] - - - detect - --1 - stained_hardened_clay 3 effect @p speed 2 2"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -4 --2 - chain_command_block 5 replace {auto:1,Command:"execute @e[type=Player] - - - detect - --1 - stained_hardened_clay 4 spawnpoint @p"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock -3 --2 - repeating_command_block 5 replace {auto:1,Command:"execute @e[type=Player] - - - detect - --1 - stained_hardened_clay 14 kill @p"}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock - - -1 command_block 0 replace {Command:fill - --3 --1 - - - air}},{id:MinecartCommandBlock,Command:setblock - --1 -1 redstone_block},{id:MinecartCommandBlock,Command:kill @e[type=MinecartCommandBlock,r=1]}]}]}]}
Komut Blokları Benim Tarafımdan Yapılmış.Tek komut haline mrgarretto.com sitesi dönüştürmüştür.

Kuruluşu:
Öncelikle kendinize bir komut bloğu alın./give @p command_block
Sonra Komut Bloğuna Komutu yazın ve Redstone verin.
Yapı kendi kendine Oluşacaktır.

Rlark

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılı Bir İş.
Bunu Herkes İçin Değilde Mesela Deneme Score'u 1 Olan Kişiler İçin Yapsan Daha İyi Olabilirdi Sanki.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
kodu aldım command blocka koydum enerjiyi verdim tek olan şey düşen bi taş oldu ?

Mutticus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bana zırhlara iksir özelliği falan ekleme lazım mesela bi baltayı alınca güç2 etkisi onun nasıl yparız ?

yinede yararlı

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel Düşünülmüş Mantıklı

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Renklerin durum özelliği verdiğini görünce aklıma Undertale'deki Papyrus bulmacaları geldi :( Ey gidi ey :(