GELİŞMİŞ RAPOR SİSTEMİ {ÜCRETSİZ} {TÜRKÇE}

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet yine karşınızda alıntı bir skriptle beraberim :D Merak etmeyin çevirmek için kodlayan kişilerden izin alıyorum bundan öncede Lucky Chance bi nevi kumar skriptini çevirmiştim(Meraklısına Linki Konunun En Altında Bulunacaktır) bu sefer ondan farklı bir şey olacak ve skript sahibi skriptinin bulunduğu konuya TR VERSİON olarak benim çevirdiğim şeklini ekleyecek.
İlk Önce Linkler :)
Link:http://s6.dosya.tc/server5/qbf2xe/RaporTR.rar.html
VirüsTotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...946485ef1afabf6bf811c7a4/analysis/1454684651/

ORJİNAL LİNK ! Ordaki Turkish Version ve yanında yazan Thanks to Marinokun yazısını hiçbirşeye değişmem :)
https://forums.skunity.com/t/report-system/3517

Skript kullanımı adllı bir başlığa gerek duymuyorum komutlar yeterince açıklıyor herşeyi sanırım.
/rapor hile <Text> Hile kullananları rapor edersiniz bu raporda siz belirtmeseniz bile kordinatlarınız yazılıdır yani hile ile pvp atarken chat kısmından bangır bangır "Admin Hile Varrğğ" diye bağırmanıza gerek kalmayacak rapor ettiğiniz anda açık olan tüm yetkililere raporunuz iletilecek.

/rapor bug <Text> Bugları rapor edersiniz.
gelelim yetkili komutlarına
/rapor kontrol - Raporları kontrol edersiniz.
/rapor kapat - Bu komut raporu kapatır fakat silmez /rapor kontrol yazdığınızda kapattığınız raporlar gözükmeyecektir yani birnevi raporu okundu olarak işaretlemiş sayılırsınız
/rapor sil - Bu komut için Kurucu yetkisine sahip olmanız gerekir raporu silersiniz
/rapor oku <ID> -Rapor numarası yazarak raporu okursunuz silinmiş raporlar okunmaz fakat kapatılmış raporlar okunabilir.

RESİMLER

Arkadaşlar burda from u çevirmeyi unutmuşum bilmeyen yoktur sanırım bilmeyenler için Tarafından anlamında kullanılmış

NOT: Forumda report sisteminin bulunduğunu biliyorum fakat bu daha bir gelişmiş geldi bana oyüzden çevirip paylaşma gereği duydum
GÜNCELLENİYOR.
Skript sahibi benden bu çeviriyi beklediği için biraz aceleye geldi hatalarım ve çevirmeyi unuttuğum yerleri lütfen yorumda belirtin ^^

Son düzenleme:

mhmt77

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kullanışlı vede güzel devam

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mantiksiz cümleler gördüm

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Son dan 2 ve 3. spoiler; sirasiyla Kimse rapor oluşturmadi,Raporun kapatildi olsa daha mantikli olur sanki

Marinokun

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son dan 2 ve 3. spoiler; sirasiyla Kimse rapor oluşturmadi,Raporun kapatildi olsa daha mantikli olur sanki

Kimse rapor oluşturma gereği duymadı kısmında benim hatam yok yapan arkadaş ingilizce olarak onu seçmişti raporun kapatildi konusunda haklısın daha mantıklı olurdu yorumun için sağol :)

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gereği duymadi tuhaf oluyor ki ingilizceyi birebir cevirmene gerek yok ayni anlama gelse yeter