Gelişmiş Report Skripti tamamen ücretsiz!

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
RAPORLAMA SİSTEMİ
Merhaba, uzun zaman önce yapmış olduğum Report skriptimi sizinle paylaşmak istedim. Skript, disk tasarruflu
olarak kodlanmıştır. Herhangi bir şekilde sunucuyu zorlamaz. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İhtiyacı olanlar
olabilir diye düşündüm. Yorum yapmayı unutmayın.

151145

Kolay ve İnteraktif yazılarıyla şık tasarımlar sunar.

1584998590337.png

151148

Sebep bölümüne yazı girmek yerine belirlenmiş sebepleri girerek raporların okunurken anlaşılmasını hızlandırır. Ayrıca
sebepler belirtilirken bazı ufak yazım hataları olursa sistem bunları anlayabiliyor.

151149

Raporların listesini sunarken raporlanan kişinin kaç farklı kişi tarafından raporlandığı yazıyor. Bu sayede kritik raporlar
gözünüzden kaçmıyor. Bu arada kırmızı çarpı işaretine basarak raporu kısayoldan silebilirsiniz.

151154

Bir raporu detaylı şekilde açtığınızda raporlandığı andaki ping, dünya, zaman ve en son mesajları gösteriyor.

Komutlar

/report <oyuncu> <sebep>
/reports list
/reports <id>

Not: Skript, Her gece 00.00'da Mesaj kayıtlarını silerek aşırı depolamayı önler.
Not: Kod Skript'in dev36 ve dev37c sürümlerinde test edilmiştir. Bu sürümler 1.8 için en stabil sürümlerdir.

Koda gitmek için tıkla
Destek sunucumuz için tıkla

Umarım işinize yarar. İlgilendiğiniz için teşekkürler.​

Son düzenleme:

TrakyaLee

Reborn Project; kaliteli hizmet , uygun fiyat.
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Başarılı bir skript. Ellerine sağlık

FrozenLegend4

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dev36 ve dev37c sürümü derken ben aternostan giriyorum Skriptin sürümlerinde bir şey yazmıyor ve ek olarak başak skript pluginleri nidirmek gerekmi ?

PPtrex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucumda kullanacağım , elinize sağlık :)

AntiForumGamer

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Okurken başımız döndü. Yine bir şaheser, yine Obli bey. Başarılarınızın devamını dileriz.

Zeon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bende böyle bir komut bulunamadı hatası alıyorum sebebi nedir?

FERDEM

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel skript beğendim denedim ve oldu fakat permissionu var mı bunun Moderatorlere eklycm.??