Gelişmiş Sunucu Başlatıcısı

GizliPlayer365TR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
logo222.png

Yeniden Merhaba Forum Gamer Kullanıcıları;
JaredNW Satış Platformu yöneticisi olarak sizlere yaptığım sunucu başlatıcısını sunacağım.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program bilgileri nedir?
Adı: Server Başlatıcı
Sürüm: Lite v1.0
java -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -server -Xms1M -Xmx[Ayarlanan Ram] -XX:-HeapDumpOnOutOfMemoryError -XX:SoftRefLRUPolicyMSPerMB=1000 -XX:-UseCompressedOops -XX:+TieredCompilation -XX:+UseLWPSynchronization -XX:+UseBiasedLocking -XX:+UseFastAccessorMethods -XX:+UseG1GC -XX:+UseStringDeduplication -XX:+ParallelRefProcEnabled -Djava.awt.headless=true -Dfile.encoding=UTF-8 -Dsun.jnu.encoding=UTF-8 -Dsun.stderr.encoding=UTF-8 -Dsun.stdout.encoding=UTF-8 -Duser.language=en -Duser.country=US -Dpaper.playerconnection.keepalive=120 -Dlog4j.skipJansi=true -jar server.jar -nojline -o false --log-append=false --log-strip-color=true nogui
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Program Hakkında Sorulmuş Sorular
Programda ram miktarı değiştirilebiliyor mu? - Evet
Programda jar dosyası ismi değiştirebiliyor mu? - Hayır server.jar adlı dosyayı başlatır.
Program güncelleme alıcak mı? - Lite sürümü olduğundan çok alacağını düşünmüyorum ama evet.
Programın pro vb. sürümleri bulunmakta mı? - Hayır ama yapmayı düşünüyorum.
Resimler
anaekran.png
ramayarla1.png

ramayarla2.png
Özellikler
Sunucu Çökünce Yeniden Başlatma
Optimizeli Başlatma Kodu
Desteklenen Donanımlar
Normal İşletim Sistemi: Windows 7/ 8/8.1/10 x86/x64
Server İşletim Sistemi: Windows Server 2008/2012/2012 R2/2016/2019 x86/x64
Tavsiye Edilen Normal ve Server İşletim Sistemi: Windows 8.1 x64 veya Windows Server 2012 R2 x64
Linkler
İndirmek İçin Tıkla!
Virüs Total İçin Tıkla!
Bir tane anti-virüs programı virüs algılamış. Öle bir anti-virüs ilk defa duydum. Yani umursamanıza gerek yok.
Disord: EmirTR#6666​

Ekli dosyalar

• anaekran.png
    anaekran.png
    8.8 KB · Görüntüleme: 112