Gençler Benim Ekran Kartı Yok slimdrivers felan herşeyi yaptım ama genede açılmıyor acil yardım!

OnurOyundaTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gençler Benim Ekran Kartı Yok slimdrivers felan herşeyi yaptım ama genede açılmıyor çözümünü bilen yazın yaaaaaa 1530368500315.jpg

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam ekran kartı yoksa sürücü programının ne faydası olacak?
Cidden yok mu, var da gözükmüyor mu?

OnurOyundaTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiçmi bilen yok arkadaşlar youtubdan bir kaç videoya baktım hepsinde oluyorda bende olmuyor ?

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
hiçmi bilen yok arkadaşlar youtubdan bir kaç videoya baktım hepsinde oluyorda bende olmuyor ?
Ekran kartın yoksa sürücü programları ekran kartı getiremez ki. :) Bilgisayarına uygun ekran kartı satın alman gerekiyor. O izlediğin videolar ne ile alakalı?

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Vericeğim videoyu izleyip yapmayı dener misin?

EsintiW

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekran kartsız zor oynarsın. Benim de bi' ara ekran kartı yanmıştı, 3-5 gün ekran kartsız takılmak zorunda kaldım. Minecraft'ı açabiliyorum fakat 2-3 fps felan alıyordum yani oynayamıyordum, sadece açıyordum. Sana da tavsiyem, ekran kartın yok ise açmaya çalışma boşa, açsa bile oynayamıyorsun. Bi' şekilde ekran kartı almaya bak sen.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekran kartı yoksa monitörü nereye bağlıyorsun? Onboard'da olsa vardır ekran kartı.

mavrishamss

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Saten ekran kartı olmadan açamazsın ha açtın diyelim o kadar iyi oynayamazsın FPS yerlerde olur ondan dolayı bi 150-200 Türk Lirası fiyatlarında bir ekran kartı almana öneririm saten grafikler o kadar önemli değil minecraft'a göre.