[Genel BAKIM İP ADRESİ DEĞİŞTİ] IP: Play.OyunSireni.com - [1.9]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival sunucunun amacını anlamayan arkadaşlarımız hala var malesef :(
Kimseye güvenemezsin.

Son düzenleme:

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+30 ONLİNE :) HERKESİ BEKLİYORUZ :)

Son düzenleme:

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son düzenleme:

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah ah.. Kafanız bassa keşkede biraz anlasanız..

Bana kimse izin alacağınızı söylemedi. "OYUNCULARDAN" Ben de bir oyuncu değil miyim ? Evet. Ayrım hakikaten yapmıyoorsunuz yaw.
Ayrıca her konuda sorun yaşatıyorsun hiçbir konuda iyi güzel konuştuğunu görmedim bu foruma tamamen gereksiz yere olay çıkarmak için herkesin küfürünü yiyip adamları banlamak istiyorsun. kimse seni takmıyor :/ senin yerinde olsam başkaların fikirlerine saygı gösteririm. biz olayı kapattık sen hala gereksiz yere bize yazıyı yazıyorsun. Amacın bizim sw yi kapatmak ise oyuncu sayısını düşürmek vb. ise başarılı olamayacaksın..

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca her konuda sorun yaşatıyorsun hiçbir konuda iyi güzel konuştuğunu görmedim bu foruma tamamen gereksiz yere olay çıkarmak için herkesin küfürünü yiyip adamları banlamak istiyorsun. kimse seni takmıyor :/ senin yerinde olsam başkaların fikirlerine saygı gösteririm. biz olayı kapattık sen hala gereksiz yere bize yazıyı yazıyorsun. Amacın bizim sw yi kapatmak ise oyuncu sayısını düşürmek vb. ise başarılı olamayacaksın..
MESSAGE DELETED

Son düzenleme:

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarası olan gocunur kardeşim.

Chunkfix atıldı!
Nether ve End dünyaları sıfırlandı!
Timber Mod eklendi!
Tablist Renkleri eklendi!
Can Göstergesi eklendi!

• İstatistik Tablosu tasarımı düzenlendi!
ARTIK SKİNLER GÖZÜKÜYOR!

Son düzenleme:

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudan nefret ederdim. Ama gine sevdim. Ama edi95'i bulursam onu cehenneme atıp 100 yıl yakacam vallaha. Herneyse. 1.9 olduğu için sıkmıyor. Başarılar, güzel sunucu ^^ Sadece adminlerin ilgisi biraz az :D

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudan nefret ederdim. Ama gine sevdim. Ama edi95'i bulursam onu cehenneme atıp 100 yıl yakacam vallaha. Herneyse. 1.9 olduğu için sıkmıyor. Başarılar, güzel sunucu ^^ Sadece adminlerin ilgisi biraz az :D
degerli uyemız elımden geldıgı kadar ılgılenıyorum 2 tane dukkan ısletıyoruz yogunluk tan bakamıyorum bazen

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverimiz an itibariyle +30 online :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...