[Genel BAKIM İP ADRESİ DEĞİŞTİ] IP: Play.OyunSireni.com - [1.9]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CobraKinight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Servere girdim ayrımcılık mevcuttur ADALET DENİLEN KAVRAM HİÇ YOKTUR . Sebepleri : BayanOyuncu Tagı Olması oyuncu bayan diye erkekler dışlanacakmı ? Saygıdan derseniz adalet diyorsunuz bunun adaleti nerde ? herkes eşit olmalıdır . 2. Olarak bayanoyuncuda mute yetkisi me yetkisi var saçma sapan muteler atıyor . Buildleriniz güzel ama yetkilileriniz berbat plugin bakımındanda gelişmiş değilsiniz azcık özen göstermenizi öneriyorum ve ADALET derkende şu bayanoyuncu tagı varken ve bayanoyuncuda o yetkiler varken ADALET denilen şey o serverde yok demektir . Bir oyuncu bayansa erkeklerle bir olucaktır ayrı tag alma diye bir şey olmamalıdır . Hadi tagı geçtim diyelim /me ile /mute yetkilerini vermeniz TAMAMEN ADALETSİZLİKTİR .

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi Oyunlar İyi Forumlar

Servere girdim ayrımcılık mevcuttur ADALET DENİLEN KAVRAM HİÇ YOKTUR . Sebepleri : BayanOyuncu Tagı Olması oyuncu bayan diye erkekler dışlanacakmı ? Saygıdan derseniz adalet diyorsunuz bunun adaleti nerde ? herkes eşit olmalıdır . 2. Olarak bayanoyuncuda mute yetkisi me yetkisi var saçma sapan muteler atıyor . Buildleriniz güzel ama yetkilileriniz berbat plugin bakımındanda gelişmiş değilsiniz azcık özen göstermenizi öneriyorum ve ADALET derkende şu bayanoyuncu tagı varken ve bayanoyuncuda o yetkiler varken ADALET denilen şey o serverde yok demektir . Bir oyuncu bayansa erkeklerle bir olucaktır ayrı tag alma diye bir şey olmamalıdır . Hadi tagı geçtim diyelim /me ile /mute yetkilerini vermeniz TAMAMEN ADALETSİZLİKTİR .
Ben O sunucuda kımseyı zorla tutmuyorum eger yetki konussundada bahsediyorsan kıme ne vericegime karisamaassın senı bu durum ılgılendırmez bana gelıpte burda adaletten bahsetme

CobraKinight

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İyi Oyunlar İyi Forumlar

Ben O sunucuda kımseyı zorla tutmuyorum eger yetki konussundada bahsediyorsan kıme ne vericegime karisamaassın senı bu durum ılgılendırmez bana gelıpte burda adaletten bahsetme
Bu cevabını göz önüne alarak sunucunuz ilk olarak ADALETSİZ 2. olarak adminler galiba hiç kız görmemiş ömrü hayatlarında ? Lafı uzatmadan kısacası : YAVŞAKLIK yapıyorlarmış . Sunucudada kimseyi zorla tutmuyorsan konunu yeniden düzenle ve ADALET denilen şeyi o düzenden çıkar .

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucuma gelip reklam yapıyorlar konuşmak için giriyorum anında banlıyorlar işte bunların gerçek yüzü :) Bizi çekemeyen Anten Taksın .

ByCebrail

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki Sızın Yapdıgınıza ne demelı kımse bıze yapmassa bızde onlara yapmayız Kendini Uyanık sanan Kurucu Thorn

Son düzenleme:

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başlatan sizsiniz böyle giderse sonu iyi olmayacak .

Ayrıca ImBaro denilen şahıs . İlk gelip reklamınızı atanda sendin :)

ByBuqRaa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlatan sizsiniz böyle giderse sonu iyi olmayacak .

Ayrıca ImBaro denilen şahıs . İlk gelip reklamınızı atanda sendin :)
Gereksiz yere konuşma lütfen. senin yaptığın adamlık değil gelip bizim servere güven kazanıyorsun ondan sonra server açıp tüm adamlarını oraya çekiyorsun yaptığın tamamen emek hırsızlığı bu serveri açmak için verdiğimiz paraların hakkını yedin. gerçekten seni kınıyorum.

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gereksiz yere konuşma lütfen. senin yaptığın adamlık değil gelip bizim servere güven kazanıyorsun ondan sonra server açıp tüm adamlarını oraya çekiyorsun yaptığın tamamen emek hırsızlığı bu serveri açmak için verdiğimiz paraların hakkını yedin. gerçekten seni kınıyorum.
Useriniz düşükse bu benle değil sizle alakalıklıdır ben tek olarak serveri yönetiyorum siz ise 4-5 kişisiniz . İlerde görüşürüz demiştim sana ben dimi :) Reklamlara devam ederseniz karşılığa hazırlanacağız . Uyarmadı demeyin . Birdaha böyle bir şey olursa karşılığını misli ile alırsınız . 1.9 Sadece SİZ OLACAKSINIZ diye bir kuralda yok arkadaşım . Adam gibi durcaksınız saygı duycaksınız . Sizden daha iyisek demekki daha olgun davrandığımızdandır . İlk olarak sen o BayanOyuncu tagını kaldırda ADALET denilen şey serverine gelsin :)

Ayrıca ek olarak sizin servere hiç girmedim 1.9 server olduğundan bile haberim yoktu :) Sizin servere gelsem bile oynamazdım çünki çok saçma bir server yapmışsınız kusura bakmayın ama gerçekler böyle ....

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Useriniz düşükse bu benle değil sizle alakalıklıdır ben tek olarak serveri yönetiyorum siz ise 4-5 kişisiniz . İlerde görüşürüz demiştim sana ben dimi :) Reklamlara devam ederseniz karşılığa hazırlanacağız . Uyarmadı demeyin . Birdaha böyle bir şey olursa karşılığını misli ile alırsınız . 1.9 Sadece SİZ OLACAKSINIZ diye bir kuralda yok arkadaşım . Adam gibi durcaksınız saygı duycaksınız . Sizden daha iyisek demekki daha olgun davrandığımızdandır . İlk olarak sen o BayanOyuncu tagını kaldırda ADALET denilen şey serverine gelsin :)

Ayrıca ek olarak sizin servere hiç girmedim 1.9 server olduğundan bile haberim yoktu :) Sizin servere gelsem bile oynamazdım çünki çok saçma bir server yapmışsınız kusura bakmayın ama gerçekler böyle ....
Bayan oyuncu tagını eklemek zorundaydık serverde 8 bayan uyemız bulunamerikata bunlara yonelık tahrik edici sozler gelıyor o yuzden mute yetkısı verildi

said33380

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bayan oyuncu tagını eklemek zorundaydık serverde 8 bayan uyemız bulunamerikata bunlara yonelık tahrik edici sozler gelıyor o yuzden mute yetkısı verildi
Rehber denilen bir tag vardır . Mute yetkisi vermek onun hakkına girmektir ayrıca tag da oyuncuların hakkına girmektir . Bazı şeyleri öğrenmeniz lazım :)

Ayrıca bayan oyuncu oynuyorsa o da herkezle eşit olmalıdır . Sonuçta burası minecraft Bayan-Bay Ayrımı diye bir şey olamaz HELEKİ SERVERLERDE :)

EnesXYZ

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merak etmeyin biz kimin kim olduğunu çok iyi biliyoruz. Bi bitmediniz ** doğuşun dediği gibi nesil olmuş bunlar!
Sunucusuna davet ederler, sonra online çok olan sunucuları çekememezlikten diğer sunucularda reklam yapmaya zorlarlar.
En sonunda o oyuncularıda kendileri gibi yaparlar. İşte bazı mahluklar kendilerinin insan olduğunu sanıyorlar ki yanıldıklarını hepimiz biliyoruz.
Böyle kişiler ne derse desin "He he" deyip geçeceksiniz çünkü bi bitmiyorlar **. İyi forumlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...