GoldTurkNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

genshin-impact-kapak-resmi.jpg

Genshin İmpact Sistem Gereksinimleri

Merhaba dostlarım yine bugün sizlerle bir konuda daha beraberiz hadi konuya geçelim.

Eminim Genshin İmpact adlı oyunu duymuş veya görmüşsünüzdür bilmeyenler için oyun hakkında küçük bir bilgilendirme verelim.
Genshin İmpact, miHoYo tarafından geliştirilen ve yayımlanan hem RPG hem de Aksiyon içeren bir oyundur. RPG oyunlarındaki temel mantık bu oyunda da geçerlidir yani kaynak toplama, silah ve karakter geliştirme ve seviye yükseltme mantığı vardır.

Oyunu bir süre oynadım birazda kendim anlatayım. Oyun güzel ve hoş grafiklere sahip özellikle anime seven topluluğun daha çok seveceği bir oyun diyebiliriz. Oyuna para yatırmak gerekmiyor para yatırmadan da oyunda gelişebiliyorsunuz yani oyunda para yatır kazan mantığı bulunmuyor. Oyuna para yatırırsanız tek artınız ücretsizde elde edebileceğiniz şeyleri biraz daha erken elde etmek yani hazıra konmak diyebiliriz eğer sabırsız biriyseniz ben uğraşamam derseniz para yatırmayı düşünebilirsiniz.
Oyunun hikayesini kısaca özetlemek gerekirse oyun Teyvat adlı bir dünyada geçiyor ve her millet kendilerine has bir tanrıya sahip diyebiliriz. Oyuna başladığımızda seçebileceğimiz 2 farklı ana karakterimiz var ve bunlar ikiz bu ikizlerin biri erkek biri kız. İkizlerimiz uzun yıllar önce bilinmeyen bir tanrı tarafından engelleniyor ve ikizlerden biri yakalanıp biri mühürleniyor. Mühürlenen ikiz bizim seçtiğimiz karakter ve uzun yıllar sonra gezgin olarak uyanır ve ikizimizi aramaya başlarız.

cc7852f2bf118a48b82fda7800a00652_98018020629933148.png

Genshin-Impact.jpg

screen-20.jpg

Sistem Gereksinimleri

Benim Önerim:

• İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8200 ya da daha üstü
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 420 4 GB (128bit) veya daha üstü
  • DirectX: Version 11
  • Depolama Alanı: 15GB
    (Benim Önerim kısmı min. ayarlarda falan az çok oynayabilir miyim diye soranlar içindir kendi sistem özelliklerimdir ve her şey en düşükte ortalama 30-50 arası FPS alabilirsiniz şehirlerde daha da düşük olabilir ayrıca aldığınız FPS PC'nizi ne kadar temiz kullandığınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.)

En Düşük:

• İşlemci: Intel Core i5 ya da daha üstü
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 1030 veya daha üstü

Yapımcıların Önerisi:

• İşlemci: Intel Core i7 ya da daha üstü
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB veya daha üstü

Konumuz buraya kadardı umarım konu hoşunuza gitmiştir ayrıca benim önerim hakkında aklınıza takılan soru olursa sormaktan çekinmeyin.