┇Gerçek Hayat Sunucusu┇Play.TKSZ-Craft.Org┇1.15.2/1.16.4┇

Sunucuyu nasıl buldun (sistemler vb.) tabi oynayıpda görmen gerek :)

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

recep1434

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR MÜKEMMEL SERVER KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ARABARLARMI DERSİN NEW İTEMS MI DERSİN her şey VAR GELİN BERABER OYNAYALIM

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle bu sw yi bu siteden buldum ve çok güzel müq bi sw oyuncular çok samami tma aradığım ortam müq bi sw (eyer bu yorumu okursanız gelemnizi önerrrim)
ARKADAŞLAR MÜKEMMEL SERVER KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM ARABARLARMI DERSİN NEW İTEMS MI DERSİN her şey VAR GELİN BERABER OYNAYALIM
Mükemmel bir sunucu oynamayanda ne biliyeim

Değerli yorumlarınız için teşekkürler <3

nbng20000

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben bir sunucuda discord , texturepack , meslek , araç ararım bu server'da hepsi var ve aynı zamanda 'da uzun zamandır , oynuyorum eğer hayalinizde mükkemmel bir conconcraft sunucusu arıyorsanız minecraft evi nin conconcraft'ında bile güzel ben her ikisini de oynadım. Hatta kanalımda bu server'ın ilk zamanlarında ki tanıtım video su var ama ip ve server yenilendi.Fakat server kurucusunun kanalına gidip server daki video ları bulabilirsiniz.Kanal'ın adı : TUGAYTKSZ olmalı hepsi büyük harf olmaya bilir.Bu sitedeki T logosunun aynısı kanal logosunda'da var, ve yetkililer ise devamlı aktif oluyolar. Örneğin: Günde 2,3,4 defa falan ayrıca günde en az 1 event olur bir sorun çıkmazsaçTEK KELİMEYLE MÜKKEMMEL.

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir sunucuda discord , texturepack , meslek , araç ararım bu server'da hepsi var ve aynı zamanda 'da uzun zamandır , oynuyorum eğer hayalinizde mükkemmel bir conconcraft sunucusu arıyorsanız minecraft evi nin conconcraft'ında bile güzel ben her ikisini de oynadım. Hatta kanalımda bu server'ın ilk zamanlarında ki tanıtım video su var ama ip ve server yenilendi.Fakat server kurucusunun kanalına gidip server daki video ları bulabilirsiniz.Kanal'ın adı : TUGAYTKSZ olmalı hepsi büyük harf olmaya bilir.Bu sitedeki T logosunun aynısı kanal logosunda'da var, ve yetkililer ise devamlı aktif oluyolar. Örneğin: Günde 2,3,4 defa falan ayrıca günde en az 1 event olur bir sorun çıkmazsaçTEK KELİMEYLE MÜKKEMMEL.
Teşekkürler güzel sözlerin için <3

Zakor_V2

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu Serverde aradıgım şeylerin hepsi var Samimiyet Ortam çok iyi yani heryer çok iyi sunucuda ancak swye kötü demiştim hata etmişim şu an Sunucuda Destegim Oyun nickim : TZkqSrZ_v4 Sunucuya gelip sorunun olursa bana söle Güzel kankam benim neyse sunucuya gelmeyi unutma komutlarda şunlar /rehber /maaş /hediye /kit köylü /warp kasalar /warp banka /Texturepack vb. bu sunucu dunyanın en iyi sunucusu olabilir ama onlinesi düşük ve kurucu bizim için herşeyi yapıyor adam gibi adamdır bu ya

AnilCan61

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server sade ve sürümden dolayı oynayanı var.
hiçbir reklam yapmama rağmen sunucudan yasaklanmak da cabası :)

Sunucuda belirli bir kural yok sadece admin power 'dan sunucudan yasaklanıyoruz haberiniz olsun.

Son düzenleme:

TugayTKSZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server sade ve sürümden dolayı oynayanı var.
hiçbir reklam yapmama rağmen sunucudan yasaklanmak da cabası :)

Sunucuda belirli bir kural yok sadece admin power 'dan sunucudan yasaklanıyoruz haberiniz olsun.
1. o üstte dedikleriniz alakası yok
2. adminin hatası yanlış görmüş olabilir