Gerçekçiliğin Tam İçinden Bir Oyun : Battlefield 4

Bundan Sonra Hangi Oyun İncelemesi İstersiniz ?

• GTA5

Kullanılan: 3 42.9%
  • Dying Light

Kullanılan: 4 57.1%

• Kullanılan toplam oy
    7
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize Merhaba Arkadaşlar :)

Öncellikle Bugün Sizlere Battlefield4 Ün ;Gereken Sistem Özellikleri,Oyun İçi :-Battlepack,Easter Egg Ve Bunun Gibi Özellikleri Anlatmak İstiyorum:)

Öncelikle Oyun :EA (Eectronic Arts) tarafından yayımlanan bir oyundur.Oyun 5 Adet Konsolda Oynanabilmektedirr (Xbox one ,Xbox 360, Playstation 3, Playsatation 4, PC)Grafik Açısından Son Derece Başarılı Olan Oyun Sizleri Adeta Kendi İçine Çeker! Benim Gördüğüm Oyuncular Genellikle Oyunu Singleplayer (Tek Oyunculu) Yerine Multiplayer (Çokoyunculu) Oynamayı Tercih Eder...Multiplayer Modu Rank Sistemlidir... Oyunda 5 Genişleme Paketi Vardır.Ve Her Pakette 4 Map Vardır.Premium Paket Alıp Bunların Hepsini Açabilir,Veya Premiumsuz Tek Tek Açabilirsiniz.Ama Komik Bi Yanı Var :) Premium Oyundan Daha Pahalı ..:)Oyunun Bulunduğu Platform İse Origindir.Oyunda Şiddet Bolca Vardır :)

OYUN İÇİ:

Oyunda Silahlarınız Belirli Görevlerden Sonra Açılır.Onun Haricinde Öldürme Puanınıza Göre Silahınızın Ek Özellikleri Açılır.Oyunda 3 Türlü ''Battlepack'' Bulunur.Bunlar : Bronze,Silver,Gold Olarak Ayrılır.Bronze'de 3,Silver'da 4,Gold'da İse 5 Slot Vardır!Her Slottan Random 1 İtem Düşer.(Dog Tags,Vb..)Oyunda Her Şeyinizi Kendiniz Ayarlarsınız (Binevi DayZ:Standalone Tarzı)Bu Yüzden Oyuna Ilk Başladığınızda Singleplayer Oynamanızı Tavsiye Ederim..

EASTER EGG:

Oyuncuları Zorlamak Amacı İle Yapılmış :Yerler,Odalar,Eşyalar,Proplar..Sadece BF4 De Değil! Tüm Seride Bu Olay Mevcuttur.

YENILIK:
Oyuna Yenilik Olarak Yapımcılar Oyuna ''Commander'' Modunu Eklemiştir .

Fiyat Olarak :
Battlefield 4'ü 19.99 €'ya satın alabilirsiniz
Eğer oyun hoşunuza girderse 49.99 €'ya Premium Membership alabilirsiniz

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
Minimum

CPU: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon X2 2.8 GHz or better
CPU Hızı: x
RAM: 4 GB
OS: Windows Vista SP2 32-Bit (KB971512 System Update ile)
Video Card: 512 MB AMD Radeon HD 3870 / NVIDIA GeForce 8800 GT yada daha iyisi
Boş Alan: 30 GB
Yazımı Okuduğunuz İçin Teşekkür Ederim !

NOT:Bazı Yerlerde Vikipedi Ve BF4 Yazımlarından Kaynak Alınmıştır !

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet, maalesef parası da çok gerçekçi :(
Maalesef Kardeşim :( Fakat Belirli Bütçe Yaparsan Çokta imkansız Değil )
Gel bütçe Yapalım. Günde 2 Tl En Kötü Köşeye Koyuyorsan
30x2 = 60 ₺1 Ayda Yaptık :)
Biraz Ugras Ve 20 Kişiye Tıklatarak Steamda 5$ Kazan.
Bunu eksiltirsek Oyun Oldu 15$ Yani 35 Türk Lirası ! Yani Oynamak İstiyorsan Gerçekten En Kotu 15 Günde Oyunu Alabilirsin :) Bkz:Umudunu Kaybetme :D

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tek Tek Anlatabilirim Sana (Sana Burda Hertürlü Yemini Edebilirim O Konuyu İlkdefa Görüyorum Kardeşim Ben Bu Konuyu *********** Adlı Forumdaki Arkadışımın konusundan Esinlenerek Yaptım Ama Senide Haksız Duruma Düşürmek İstemem Arkadaşımada Soracağım Eğer O O Konudan Alıntı Yaptıysa Konuyu açan arkadaşımızın Hakkına Girmiştir! Kelimelerin Hepsi Bana Aittir! Arkadaşımın Konusundaki Başlığa Ve Konu İçeriklerine Özenip Yazı Yazdım ) Benim Emeğimi Kirletme ..[DOUBLEPOST=1422998457,1422998378][/DOUBLEPOST]
Eğer Arkadaşım Bu Konudan Esinlenerek Yaptıysa Konu Sahibi Arkdaştan Özür Dilerim Konusunu Çalmış Duruma Düşmek İstemem.[DOUBLEPOST=1422998488][/DOUBLEPOST]
Tek Tek Anlatabilirim Sana (Sana Burda Hertürlü Yemini Edebilirim O Konuyu İlkdefa Görüyorum Kardeşim Ben Bu Konuyu *********** Adlı Forumdaki Arkadışımın konusundan Esinlenerek Yaptım Ama Senide Haksız Duruma Düşürmek İstemem Arkadaşımada Soracağım Eğer O O Konudan Alıntı Yaptıysa Konuyu açan arkadaşımızın Hakkına Girmiştir! Kelimelerin Hepsi Bana Aittir! Arkadaşımın Konusundaki Başlığa Ve Konu İçeriklerine Özenip Yazı Yazdım ) Benim Emeğimi Kirletme ..[DOUBLEPOST=1422998457,1422998378][/DOUBLEPOST]
Eğer Arkadaşım Bu Konudan Editleyerek Yaptıysa Konu Sahibi Arkdaştan Özür Dilerim Konusunu Çalmış Duruma Düşmek İstemem.
[DOUBLEPOST=1422998742][/DOUBLEPOST]Konuya baktımda Gerçekten Editleme Gibi Duruyor :( Arkadaştan Özür Dilerim.[DOUBLEPOST=1422998958][/DOUBLEPOST]Konu Editleme Gibi Duruyor Fakat bana Başlığı,Konu İçeriklerini Arkadaşım Önermişti! Bundan Sonra Daha Dikkatli Davranmaya Çalışacağım :( Teşekkür Ederim Bilgi Verdiğin İçin QuarisTR

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Playstore da 40₺ olmuştu. [Bende kaçırmadım aldım ._.]
Evet hatırlıyorum fakat bf ı fazla sevmediğimden almamıştım
Güzel inceleme eline sağlık :)
Bu arada bf3 gibi 2-3 yıl sonra bir kaç günlüğüne bf4 de bedava olur. EA nin durumuna bağlı tabi

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet hatırlıyorum fakat bf ı fazla sevmediğimden almamıştım
Güzel inceleme eline sağlık :)
Bu arada bf3 gibi 2-3 yıl sonra bir kaç günlüğüne bf4 de bedava olur. EA nin durumuna bağlı tabi
Bf3 Olmuştu Aynı Şeyi Bf4 E De Bekleriz :)

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bf3 Olmuştu Aynı Şeyi Bf4 E De Bekleriz :)
Olabilir bf3 ün olduğu zamanlar EA de işler yolunda değildi onunla ilgili acıklamalarda yaptılar saten işleri düzeltmek için öyle bir şey yaptılar aynı neden tekrar olmayabilir.

mertmino

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olabilir bf3 ün olduğu zamanlar EA de işler yolunda değildi onunla ilgili acıklamalarda yaptılar saten işleri düzeltmek için öyle bir şey yaptılar aynı neden tekrar olmayabilir.
Oda Bi ihtimal Ama İnş.Olur Bu Arada Dying light İ biliyormusun?

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Gerçekçiliğin tam içindeki oyun arma3 değilmi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...