Gereksiz Bot >> Arkadaşlarını taklit etmek ister misin - Matematik işlemleri çözdürmek ister misin - Bunlar ve daha fazlası için modern Discord botu!

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
/wiki komudu /ara komudu ile değiştirilmiştir. Bu yeni komut ile, Wikilere artı olarak, YouTube video aramaları, ve genel internet aramaları yapabilirsiniz. Bu özelliğin sunucunuza ulaşması bu bu mesajın paylaşımından 1 saat kadar süre alabilir

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Premium sunucular için /ocr komutu eklenmiştir. Bu komut ile bir resimdeki yazıları normal, kopyalanabilir bir mesaj olarak alabilirsiniz. Bu komut şu anda basit bir sistem kullandığından bazı komplike resimlerde sıkıntılı olabilir. Şu anda en iyi siyah-beyaz düz resimlerde çalışmaktadır.

Joker05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
3
Botun VDS tarzı bir sunucuda mı barındırılması gerekiyor?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Botun VDS tarzı bir sunucuda mı barındırılması gerekiyor?

Sormak istediğiniz şeyi tam anlayamadım açıkçası ama cevaplamaya çalışayım:

Botu şu anda ben bir VPS'de hostluyorum. Sizin davet etmek dışında bir şey yapmanız gerekmiyor.

Nesna

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok kaliteli bir bot olmuş. Elinize sağlık.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fazla iyi bir bot.
Orjinal ve Resmi Dernek sunucusunda premium sürümünü kullanmaktayız.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Admi yaptığı projeyi monetize hale getirmiş çüş

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Son bir, belki iki aydır eskisi kadar Discord kullanmadığımdan, artı olarak Discord'un botlarla ilgili yapacakları hakkında yeni şeyler öğrendiğimden* dolayı, Gereksiz Bot 7 gün içerisinde kapatılacaktır ve ne kadar az da olsa kayıt edilmiş veriler silinecektir.

Bot kapatıldıktan sonra kaynak kodlarını herkese açmayı düşünüyorum, isteyen kişiler devam ettirebilsin diye. Fakat bunda tam olarak kararlı değilim. Şu anki kaynak kodunda başkalarının işine yaramayacağı "gömülü" şeyler olabilir (destek sunucusu adresi, bot web sitesi adresi, hata raporlama, vb.), o yüzden bu botu kendiniz çalıştırabilmeniz normalinden daha zor olabilir.

Şu anda hiçbir premium sunucu üyeliği aktif olmadığından para iadesi vb. sıkıntı yoktur.

*: Bu link discord.py kod kütüphanesi ile alakalıdır (Gereksiz Bot onu kullanmıyor), fakat linkte belirtilen gelecek değişiklikler bütün botlara ve her Discord bot kütüphanesine etki edecektir

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tam 7 gün olmadı ama sunucuyu başka şeylere kullanacağım için botu şimdiden kapatmaya karar verdim.

Botun ve web panelin kaynak kodları artık açıktır: low quality code
Lisans AGPL3 olduğundan kodları kendiniz kullanacaksanız, kendi kaynak kodlarınızı AGPL3 olarak açmanız gerekmektedir.

Umami Analytics ve Sentry/GlitchTip entegrasyonu vardır, bunları kullanmak istemiyorsanız kodu düzenlemeniz gerekecektir. birçok yerde "ebc.li" üzerindeki servislere URL vardır, onları da değiştirmeniz gerekebilir.

Web paneli compile edildikten sonra tamamen statiktir, GitHub Pages vs. herhangi bir HTML dosyası gönderebilen bir yerde çalıştırabilirsiniz, bot TypeScript kullanmaktadır ve Linux üzerinde Docker'da denenmiştir.

Son düzenleme: