Gereksiz detaylı kodlanmış kelime oyunu plugini

Radiantrite

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet başlığı gördünüz, oturup 4 saat boyunca gereksiz detaylı kodlanmış bir kelime oyunu kodladım.

PLUGİN YAPIM AŞAMASINDA HATA FAZLA ÇIKABİLİR ONUN İÇİN BANA DİSCORD ÖZELDEN ULAŞIN
Discord: oz#4795

Soru: Peki bu kelime oyunu nedir ?
Cevap: Bir önceki kelimenin son harfiyle yeni bir kelime yazmaya çalışılıyor
Örnek: fare->elma->armut...

Soru: Hangi sürümlerde çalışıyor ?
Cevap: Şuanlık sadece 1.16.4'de denedim fakat paket kullanmadığım için 1.8'e kadar çalışır diye umuyorum.

Soru: Birden fazla oyun(kelime oyunu) aynı anda çalıştırabilir miyim ?
Cevap: Hayır ve çalıştırman bir sunucuda mantıksız olur zaten.

Soru: Kaç tane dil var ?
Cevap: Benim eklediğim iki dil var(Türkçe, İngilizce) fakat kodlarken içine kütüphane eklediğim için kendiniz bir dil uydurup onun kelimelerini bile kullanabilirsiniz (GitHub sayfasında nasıl yapacağınız yazıyor).

Soru: Biri oyunu kazanınca ödülü nasıl belirleyeceğim ?
Cevap: Pluginin klasöründe messages.yml dosyasının içinde command_on_finish'in karşısına oyun bitince çalışmasını istediğiniz komutu yazın

Soru: Ben githubdaki kodlara baktım orda her yorum satırı İngilizceydi. Cidden sen mi kodladın?
Cevap: Evet, ben kodladım. Yorum satırlarını ve config'i İngilizce yapmamın sebebi ise Spigotta da paylaşmayı düşünüyordum fakat vazgeçtim

Soru: Konu tasarımı neden bu kadar kötü ?
Cevap: :sinirli:

Soru: Seninle nereden iletişime geçebilirim ?
Cevap: Discordum oz#4795 ama eğer değiştirdiysem güncel discordumu github linkinde görebilirsin

GitHub linki: Acablade/WordGame
VirüsTotal: VirusTotal
İndirme linki: https://github.com/Acablade/WordGame/releases/download/1.0/KelimeOyunu-1.0-SNAPSHOT.jar

Koply

Codexia
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kullanılabilir bir proje fakat tek bir takıldığım nokta var. İsimlendirme kurallarına tamamen karşı gelen yazım şekli. Eğer merak ederseniz aşağıya listeliyorum.

Lütfen sınıf içinde camelCase'e dikkat edin. Package isimleri büyük harf barındıramaz. Constant olmayan değişkenler tamamen büyük harf barındıramaz.

Radiantrite

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanılabilir bir proje fakat tek bir takıldığım nokta var. İsimlendirme kurallarına tamamen karşı gelen yazım şekli. Eğer merak ederseniz aşağıya listeliyorum.

Lütfen sınıf içinde camelCase'e dikkat edin. Package isimleri büyük harf barındıramaz. Constant olmayan değişkenler tamamen büyük harf barındıramaz.
Teşekkür ederim beni bilgilendirdiğiniz için. İyi günler!