Neler Yeni

Ghost of Tsushima Ücretsiz mi Oluyor? - İşte Detaylar

DarkSad

Ağaç Yumruklayıcı
Stajyer
Katılım
1 Kas 2019
Mesajlar
16
En iyi cevaplar
0
Beğeniler
7
Puanları
60
Ghost-of-Tsushima.jpg


Ghost of Tsushima Ücretsiz mi Oluyor? - İşte Detaylar
Merhaba değerli forum okuru, bu konumuzda Sony tarafından PlayStation 4 için geliştirilen ve "Samuray" temalı aksiyon/macera oyunu Ghost of Tsushima hakkındaki "Ücretsiz mi oluyor?" haberi hakkında konuşacağız. Hadi konumuza geçiş yapalım.

Kısa süre içerisinde yaklaşık 2,5 milyon satış yapan Ghost of Tsushima, bu seferde "Ücretsiz mi oluyor" haberleri ile gündeme geldi. Sony'nin Japonya'da geçen, "Samuray" temalı oyunu olarak bilinen Ghost of Tsushima, Türkçe altyazı desteği ile de Türk oyuncularına destek sağlıyor. İşte bu satış rekorları kılan, altyazı desteği olan ve grafiklerinden çok doyurucu savaş mekanikleri ile öne çıkan oyun, ücretsiz oluyor. Japonya'da geçen Ghost of Tsushima, Sucker Punch Productions ve Sony tarafından geliştirilmektedir. Geçtiğimiz ay çıkmasına rağmen 2,5 milyonluk büyük bir satış rakamına ulaşmıştır. Kısa süre içerisinde birçok kişi tarafından satın alınan oyun, Sony'nin rekorunu bile kırmıştır. İşte bu koskoca oyun, ücretsiz mi olacak iddiaları ile gündemi çalkaladı. Bakalım ücretsiz mi oluyor?


ghost-of-tsushima-ps4-release-date-hype-poll.original.jpg


Ghost of Tsushima Ücretsiz mi Olacak?
Sony tarafından geliştirilen ve oyunseverlerin ilgi odağı olan oyun, 1 ay içerisinde 2,5 milyon satış yaparak Sony'nin en hızlı satılan oyun rekorunu kırdı. Peki bu oyun ücretsiz mi olacak? Evet, Sony yeni bir iş birliğine giderek oyunun yeni bir versiyonunu ücretsiz olarak sunacak. Bu versiyon içerisinde Japon mitolojisine ait olan yeni karakterler ve düşmanlar bulunacak. Ghost of Tsushima: Legends ana oyundan farklı bir şekilde karşımıza sunulacak. Orjinal oyundan farklı bir hikayede karşımıza çıkacak olan oyun, iki veya dört kişi ile oynanabilecek.

Oyunun ücretsiz olacağını nereden biliyoruz? Cevap çok basit, yapımcı oyun şirketi Sucker Punch Productions'un oyun tasarımcısı Darren Bridges, PlayStation blog sayfasından yaptığı bazı yazılarda Ghost of Tsushima: Legends'ın ücretsiz olacağını bize söyledi. Yazı içerisinde ücretsiz olacağının yanı sıra farklı sınıfların seçimlerini nasıl yapacağını ile iki veya dört kişi oyuncu gruplarıyla nasıl oynanabileceğini bize gösteriyor. Oyunun geliştirici firmasının önemli bir tasarımcısından gelen açıklama, bu haberin gerçek olduğunu bizlere kanıtlıyor. Tabii ki resmi bir açıklama gelmesini bekleyebilirsiniz fakat ben şimdiden heyecanlandım!

Bu konumuzda sizlerle Ghost of Tsushima hakkında çıkan "Ücretsiz mi oluyor" haberi hakkında konuştuk. Konuyu okuduğunuz için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın!
 
  • Beğen
Reactions: DIO

Üst