GHOUL WAR OF CCG

AhsenBozkurt

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar ben Ahsen bugün size kadir abinin yani Kadirz123'ün açacağı sunucuyu tanıtacağım şu an mapler yok onu bulacağız yakın zamanda.

İçerik kısmına gelirsek "Tokyo Ghoul" animesini bilmiyen yoktur umarım.Türkiyede Death Note ve Tokyo Ghoul en çok izlenen animelerdir. Bu sunucunun çok tutacağına canıgönülden inanıyorum.Tokyo Ghoul'u minecrafta taşımanın mümkün olduğuna inanıyorum eğer bana yardımcı olacaksanız sizi herdaim bekliyor olacağım. Teşekkürlerimi iletiyorum altta bilgilendirmeyi verdim okursanız sevinirim :)

Spawn :
upload_2017-12-11_21-29-15.png

MAPLER KISA SÜRE İÇİNDE GELECEKTİR!
Rütbeler ; SSS+ SSS- SSS | A+ A- A | B+ B- B | C+ C- C | D+ D- D |
Quinque ; Yaylar texture pack sayesinde Quinque gibi gözükecektir
Ghoul ; Ghoullar kan içen ve kahve içerek açlığını giderecektir.
Sunucuya Girişte CCG ve Bağımsız Ghoul (Delidolu-Boşgezen) olarak taraf seçebileceğiz. Ardından Bağımsız Ghoul Seçerseniz ; Aogiri - Anteiuku ' dan birine katılacaksınız.CCG ise ghoul avlayan olarak geçer.
Aogiri : Kötü taraf dediğimiz taraf :)
Anteiuku : İyi taraf ama içerlerinde en büyük ghoul yatıyor.
Ghoul ' lar CCG Üyesi öldürür ise Ghoul Ruhu düşecek ve bunlarla çeşitli eşyalar alabilecek.
Özel CCG Rütbeleri Olacak (Kıdemli,Erdem vb.)
Quinque eriterek Ghoul Özü elde edilecek ve bununlada özel eşyalar yapılabilecek.
Eşyalara ait özel pasifler olacak.
Bazı S+ ve üstü seviye Ghoullar ölümsüzlüğe yani çok güçlü bir şekile girebilecek.(Tamamen ölümsüz değil.)
Gerçek Para (TL) ile herhangi bir eşya almanız mümkündür.
Asla ve asla olmayacak şey pay to win.Parayla vip-mod-admin yetkili tagları almak mümkün dahilinde değildir. Olacak eşya paraları ise en fazla 20-30 TL ki o da en fazla.

Arkadaşlar bilgiler bu kadardı daha fazla map gelicek yakında sunucu tarihi belli değil Yardım edecek kişiler: h t t p s : / / d i s c o r d . g g / G D Y T d x Bunları birleştirerek yazarsanız bize ulaşabilirsiniz. :)