GiveNW Yeniden Açıldı! OP FACTİON

Vivex743

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
OP FACTİON
HER ALIMLAR VAR
GiveNW.mcnetwork.me
GELİN 1.8
HER YETKİLER ALIMLARI VAR

DabPiedra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GiveNW ün kendi plugin paketini kullanıp kendi sunucuları gibi kullanmaları çok hoş değilmi ?

Dostum madem bir sunucu açmak istiyorsun kendi plugin paketini editle

Googleye yazmışsın op faction plugin paketi ilk çıkanı yüklemişsin şu aralar heryerde givenw sunucuları

Eğer bir paket yazamıyorsanız paketi editleyin bari givenw yazan yerlere kendi sunucunuzun adını yazıcaksınız bu kadar basit

Vivex743

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
GiveNW ün kendi plugin paketini kullanıp kendi sunucuları gibi kullanmaları çok hoş değilmi ?

Googleye yazmışsın op faction plugin paketi ilk çıkanı yüklemişsin şu aralar heryerde givenw sunucuları

Eğer bir paket yazamıyorsanız paketi editleyin bari givenw yazan yerlere kendi sunucunuzun adını yazıcaksınız bu kadar basit
Editlicez Çalıntı Değil Al İndirme Linki Arkadaş: https://cloud.mail.ru/public/CgKb/m2nBMMJjh

Editlicez Zaten Cahilmisin

Hayır KingMC'nin Plugin PAKETTİİİİİİİ DELİMİSİN SEN

PeneBlanco

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kardeş senin çalmadığın ne malum? Demekki çalmışsın ve ondan bu paketi biliyorsun.Neyse

DabPiedra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeş senin çalmadığın ne malum? Demekki çalmışsın ve ondan bu paketi biliyorsun.Neyse
Kardeşim Şuanlarda herkes givenw plugin paketini alıyor ve kendi sunucularına editlemeden koyuyorlar.

GiveNW'ün paketini yapanlar beni oku diye bir .txt dosyası koyuyorlar eğer bunları yerine getirmezseniz şikayet edilebilirsiniz.

Size sadece bunu sölemeye çalışıyorum

Kneki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda alım varmı? Bakım var giremiyorum...

DabPiedra

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali