GloryNetwork.batihost.com (GÜNCELLENDİ) Aktif Sütİnekleri Takas Boss PVP ! Ve Daha Fazlasi 1.8/1.11 Buyrun

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 101413

IP : GloryNetwork.batihost.com
Sunucu Sürüm : 1.8.x 1.11.x
Sunucu Türü : Survival

GloryNetwork 2018-2019

Açık artırma ile itemlerinizi açık artırma ile satabilirsiniz.
Lagg sız server keyfi, batihost güvencesi ile
Markette süt inekleri satışı eklenmiştir.
sanal market mevcuttur /ah
Coin sistemimiz aktiftir taş kazarak elde edebilirsiniz.
Günlük ödül sistemi aktif edilmiştir.
Kasalarımızın hepsi sorunsuz şekilde çalışıp aktiftir.
Süt inekleri aktif ve markette mevcuttur.
özel kelime oyunu getirildi.
eventlerimiz mevcut ve aktiftir.
Sistemlerimiz gün geçtikce gelişip yenileri eklenecektir. aklıma gelenleri anlattım servere geldiğinizde çok daha fazlasını göreceksiniz.

Nasıl Para Kazanılır ?
mesleklere katılarak para kasabilirsiniz. komut /jobs
markette item satarak para kasabilirsiniz.
tarım ürünleri satarak para kasabilirsiniz.
spawnerlardan çıkan itemleri satarak para kasabilirsiniz
Elinizde tuttuğunuz itemi satmak için /sell hand

Sunucudan Bir Kaç Kare

Ekli dosyayı görüntüle 101414
Başlangıç Yeri {Spawn}

Ekli dosyayı görüntüle 101415
Warp Market

Ekli dosyayı görüntüle 101416
Warp Orman {Geniş Ve Büyük Bir Alan}

Ekli dosyayı görüntüle 101418
Warp Takas

Sunucumuzda Süt İnekleri Mevcut
Ekli dosyayı görüntüle 101419

Sunucu İp: GloryNetwork.batihost.com
Sunucu Durumu: Açık !
Sunucu Sürüm 1.8.x 1.11.x
Kurucular BayMeteBey
TheAleGamer
BayLathspell
Admin Davos

İyi Oyunlar Dileriz GloryNW
Konu tasarımı kötü daha güzel olursa iyi olur.

ByCenk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önelikle Selamun Aleyküm,
1- Bundan 1 hafta öncesine kadar sunucunuzun bir oyuncusuydum fakat basit bir bug bulduk ve bu bugu size bildirmek istedik ki banlandık, banlanma sebebimizi bizde anlamadık fakat bu bugu kapatmazsanız bu bug çözülerse çok büyük sorunlar yaratacaktır.

2- Onun haricinde sunucunuzun konu tasarımı diğer sunucuların konu tasarımına göre basit kalmış, biraz daha geliştirebilir.
3- Sunucunuz survival olmasına rağmen sunucunuzda edit itemler mevcut survival bir sunucuda bunun olmasını saçma ve abartı olarak görüyorum, survival bir sunucuda hiçbir şekilde yapılabilen eşyalar haricinde op bir item olmamalı.
4 - Asla ve asla sunucunuzu kötülemek, aşağılamak ve küçümsemek gibi bir amacım yok.
5 - Sunucunuzdaki çoğu şeyler geliştirilebilir, örneğin ; boss , edit gibi gereksiz ve sunucuda saçma olan şeyleri kaldırmanızı öneririm.
6 - Başarılarınızın devamını dilerim. :para: :bayrak:

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2018-11-11_20.16.52.png

2018-11-11_20.40.42.png

2018-11-11_20.40.45.png

Rehberiniz önceden bizim sunucumuzda moderatördü
yetkisini aldım sizin sunucuya geçtim arkadaşlar vardı sohbet için
rehberiniz oyun içinden serveri terk etmemi istedi biliyorum yetkisini almicaksınız ben yinede atıyorum dc ye attım ilgilenen olmadı bir bakarsınız

Ekli dosyalar

• 2018-11-11_20.16.52.png
    2018-11-11_20.16.52.png
    379.9 KB · Görüntüleme: 183
  • 2018-11-11_20.40.45.png
    2018-11-11_20.40.45.png
    28.4 KB · Görüntüleme: 200

MehmetVR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle merhaba 1. olarak serverde warp orman çok kötü ağaç yok ev yapcak alan yok her yer deniz yeni başlayan oyuncu bildiğin zulüm çekiyor bot yapması lazım oyuncunun yer bulması için ama warp ormanda ağaç yok bu basit bir şey halledilir 2. olarak adam hile geldi bize dalıyor adam sekmiyor 2 kişiyiz bize ss alın diyor ss in neresinden anlıcanız diye soruyom verdiği cvp şu video çekin biz her dakka başı video programı açık mı gezcez 3. olarak ve puliginler çalıntı kendileri yapmamaış MemoRY Network adında bir sw den çalınmış bunun ss de alttaki resimde görüceksiniz biliyorum bu yazıdan sonra ban atılcak sw den ama yazmadan yapamıyorum adam hile yazıyorum bir şey yapmıyolar kusura bakmayın azcık geliştirmeniz lazım sw yi bide adam vip alıyor 23 tane vip inek veriliyor adam sw bitirmiş oluyor server para üstüne kurulmuş gbi
2018-11-17_21.37.34.png

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
calc komutunu kullanmayın oto ban yiyosunuz :D

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ban kaldırılırsa sevinirim isim DemiLovato

Davos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 102855
Ekli dosyayı görüntüle 102859

Ekli dosyayı görüntüle 102856
Rehberiniz önceden bizim sunucumuzda moderatördü
yetkisini aldım sizin sunucuya geçtim arkadaşlar vardı sohbet için
rehberiniz oyun içinden serveri terk etmemi istedi biliyorum yetkisini almicaksınız ben yinede atıyorum dc ye attım ilgilenen olmadı bir bakarsınız
Forumla Bayadır İlgilenmiyorum CerenHD Yetkisi Alındı Teşekkürler

Davos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Önelikle Selamun Aleyküm,
1- Bundan 1 hafta öncesine kadar sunucunuzun bir oyuncusuydum fakat basit bir bug bulduk ve bu bugu size bildirmek istedik ki banlandık, banlanma sebebimizi bizde anlamadık fakat bu bugu kapatmazsanız bu bug çözülerse çok büyük sorunlar yaratacaktır.

2- Onun haricinde sunucunuzun konu tasarımı diğer sunucuların konu tasarımına göre basit kalmış, biraz daha geliştirebilir.
3- Sunucunuz survival olmasına rağmen sunucunuzda edit itemler mevcut survival bir sunucuda bunun olmasını saçma ve abartı olarak görüyorum, survival bir sunucuda hiçbir şekilde yapılabilen eşyalar haricinde op bir item olmamalı.
4 - Asla ve asla sunucunuzu kötülemek, aşağılamak ve küçümsemek gibi bir amacım yok.
5 - Sunucunuzdaki çoğu şeyler geliştirilebilir, örneğin ; boss , edit gibi gereksiz ve sunucuda saçma olan şeyleri kaldırmanızı öneririm.
6 - Başarılarınızın devamını dilerim. :para::bayrak:

Öncelikle Warp Boss kaldırıldı sunucudaki bug bulup bunu yayılması adına bir durum vardı o yüzden bazı oyuncular banlandı ve serverden p8 edit op itemleri kaldırılalı 1 aydan uzun bir süre geçti yorumunuz için teşekkürler

Davos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba 1. olarak serverde warp orman çok kötü ağaç yok ev yapcak alan yok her yer deniz yeni başlayan oyuncu bildiğin zulüm çekiyor bot yapması lazım oyuncunun yer bulması için ama warp ormanda ağaç yok bu basit bir şey halledilir 2. olarak adam hile geldi bize dalıyor adam sekmiyor 2 kişiyiz bize ss alın diyor ss in neresinden anlıcanız diye soruyom verdiği cvp şu video çekin biz her dakka başı video programı açık mı gezcez 3. olarak ve puliginler çalıntı kendileri yapmamaış MemoRY Network adında bir sw den çalınmış bunun ss de alttaki resimde görüceksiniz biliyorum bu yazıdan sonra ban atılcak sw den ama yazmadan yapamıyorum adam hile yazıyorum bir şey yapmıyolar kusura bakmayın azcık geliştirmeniz lazım sw yi bide adam vip alıyor 23 tane vip inek veriliyor adam sw bitirmiş oluyor server para üstüne kurulmuş gbiEkli dosyayı görüntüle 103368
Öncelikle Ben süpriz yapmayı severim memoryNetwork bizim eski serverimizde paket tamamen bize ait hiç şüpeniz olmasın warp orman konusunda bu sorunu başta kimse söylemiyor şimdi herkes bu konuda şikayetçi ayrıyetin warp ormanı adanın üstüne yerleştirmedik sonuçta ilah bot yapmanı gerektiren bi durum yok Yorum İçin Teşkkürler

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin Banını Açtım Ben Çılgın Çoçuk
hemden dksında açtım
banlandığını gördüm
o açığı kapatmak için hangi plugini kullanıyorsanız kaldırın Banlıyor Yerine WorldEditCrashFix veya WorldEditFix kullanabilirsiniz