Glsl shaders kasıyor !

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yukarıda bf3 düzeyine getiriyor yazmış bi arkadaş benm bilgisayrım bf3 ü bütün ayarları yüksek (ultra) da 60 fps kesintisiz alabiliyorum ama minecrafta bi shader atıyorum oynanmaz derece ye geliyor 8 gb ram HD7970m ekran kartı +intel HD graphics var bf3 ü ultrada oynatan bi bilgisayarın minecraft ta shader olmadan kasması bana mantıksız gelio her şey düşük ayarlarda oynuyorum varmı böle bişi tomb raider [yeni çıkan ( a surivor is born ) ] tress fx + extra oynatan bi bilgisayarın kasması mantıksız.... Bu arada 1 gb ekran kartı ney arkadaş :) para ya kıy 2 gb lik bişi al bari 3 olsun yada sat 4 al ne bileyim sen nası oynuyorsun MW 2 i anlamadım...

Benim Ekran Kartım ATI Radeon HD 4650 (1 GB) Ben De Need for Speeed Most Wanted 2'yi Medium'da Oynayabiliyorum(60-70 FPS) (Ama Ram'im 3 GB)(İşlemcim 4 Çekirdekli i5) Oynanabiliyor Yani Most Wanted 2

Hayır hayır hayır bunların hepsi minecraftın java oldugundan kaynaklanıyor beyler javadan cıkarsa bütün modlarda daha iyi yere gelmiş olur ve 2,5 gblık ramı olanlarda gidip oynuyabilirler :p Kavgaya gerek yok

Haklısın Keşke Güncellemeyle DirectXe Bağlasalar Süper Olur 150 - 160 Mod Felan Yükleriz En Az.

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu açan arkadaş şaka yapmış sanırım. Bende 8gb ram 3gb nvidia ekran kartı var 3.50 ghz i7 işlemci var, kasıyor. Shaders'in kasmaması imkansız zaten.

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim Ekran Kartı 2 GB Fakat Gerisi Aynı Glsl Shaders Bizim Pc miz Kasmıyor Minecraft Kasıyor Glsl Shaders Yoksa Farcry3 Hitman Hepsinin Çözünülrüğü Sonda Güneşin Gölgeleri Yine Var Niye Kasmasın Onda da Kasardı Ama Kasmıyor Minecraft la İlgili Bir Sorun Sadece Minecraft'ta Kasıyor şu Guneşin Gölgeleri.

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim Ekran Kartı 2 GB Fakat Gerisi Aynı Glsl Shaders Bizim Pc miz Kasmıyor Minecraft Kasıyor Glsl Shaders Yoksa Farcry3 Hitman Hepsinin Çözünülrüğü Sonda Güneşin Gölgeleri Yine Var Niye Kasmasın Onda da Kasardı Ama Kasmıyor Minecraft la İlgili Bir Sorun Sadece Minecraft'ta Kasıyor şu Guneşin Gölgeleri.
Sorun Minecraftta Değil Javada DrectX Olsa Hayatta Kasmaz 2GB Ramde GLSL Shaders Mod

Obkaros

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim ki öyle şunun ki öyle arkadaşım bilgisayarın kralı olsa minecraft azda olsa kasar neden mi ?:
Minecraft'ınız premium olmazsa ekran kartınız hiçbir şeye yaramaz ben ondan dolayı aldım premiumu aldıktan sonra rahatladım yani premiumsanız ekran kartınızı devreye sokuyor ve rahat rahat ister shader mod olsun ister en kral mod olsun hiçbir kasma göremezsiniz ben f3'e basıyorum baktım 700 Fps dedim sen ne yaptın minecraft :D
Yani anlıyacanız kesinliklikle premium alın!

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
DrectX Nedir ?[DOUBLEPOST=1373021586,1373021454][/DOUBLEPOST]
Benim ki öyle şunun ki öyle arkadaşım bilgisayarın kralı olsa minecraft azda olsa kasar neden mi ?:
Minecraft'ınız premium olmazsa ekran kartınız hiçbir şeye yaramaz ben ondan dolayı aldım premiumu aldıktan sonra rahatladım yani premiumsanız ekran kartınızı devreye sokuyor ve rahat rahat ister shader mod olsun ister en kral mod olsun hiçbir kasma göremezsiniz ben f3'e basıyorum baktım 700 Fps dedim sen ne yaptın minecraft :sırıtmak:
Yani anlıyacanız kesinliklikle premium alın![/quot
Benim arkadaşın minecraft teamextreme ama kasmıyor shaders donup kaldım

Zangow

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne bekliyordun?Gsgl shaders yükleyince bilgisayarının hızlanacağını mı?

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Peki O Programı Minecraft'ta Geçirme Yöntemi Varmı Yani Javanın Minecraft Üzerindeki Yetkisini Kaldırmak Gibi ?

erenertass

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gsls Shader Modu rahat çalıştırmak biraz zor arkadaşlar. Ama sen minecraftta RAM vermeyi ve Nvidia game booster kullanarak bisiyle deneyebilirsin.

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hayır Ram İle ALakası Yok (Biraz Olsada Var Tabii :sırıtmak:) Premium ALırsan Ekran Kartının Büyük Bir Bölümünü Minecraft'a Harcıyor Bu Şekilde Kasma Gidiyor tabii ki.[DOUBLEPOST=1373283508,1373283254][/DOUBLEPOST]
Ne bekliyordun?Gsgl shaders yükleyince bilgisayarının hızlanacağını mı?

Kasmıyor Dedim Zaten :/

crazyuser

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lütfen Yorumumu İyi Oku Hiç Harcamıyor Demedim Ramin de Etkisi Oluyor Tabii Ama Demek İstediğim Premium ALırsan Ekran Kartının Büyük Bir Bölümünü Minecraft'a Harcıyor Bu Şekilde Kasma Gidiyor