Görev Sistemi

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevgili forum üyeleri, bu konu sizlerin görüş ve fikirlerinizi almak için açılmıştır.
Bir sunucunun klasik olmasından sıkılmadık mı? Ekstra bir kaç şeyler eklemeye ne dersiniz? Oyuncuların VIP'lerle eşit olabilmesinin bir yolu olsa? Sadece diğer oyuncularla değil tek başına da oynayabileceği bir dünyası olsa oyuncunun?

Görevler burada devreye giriyor, sıradan ve saçma görevlerden vazgeçin. Düşünülen görevler;
Görev adı: Ruhlar Kulesi'ne Yolculuk
Görev Hikayesi: Çok çok eski zamanlarda, insanlığın yok olduğunu düşündüğü ancak gerçekte sadece uykuya dalmış olan bu ırk sonunda uyandı, ve atalarının intikamı için harekete geçtiler. Ölüleri canlandırarak dünyamızı mahvetmenin peşindeler! Eski kadim kitaplarda söylenenlere göre, onları durdurmanın tek yolu kalplerine ejderha camını saplamak. Bir kaç koruyucu yolda gezerken garip tılsımlı bir sandıktan ejderha camını bulmuşlar, bunu sana hediye ediyorum. Ejderha camı eşsiz bir bıçaktır nasıl yapıldığını hala çözebilmiş değiliz bu yüzden onu sakın kaybetme savaşçı, tanrı seni kutsasın!
Görev Amacı ve Yapılışı: Oyuncu NPC'den görevini aldıktan sonra kuleye yollanır. Kulede toplam 9 kat bulunmakta, oyuncunun tüm katları tek tek geçmesi gerekecek ancak hiç de kolay olmayacaktır. Her katta yaratıklar bulunmaktadır, giderek güçlenen bu yaratıklarla savaşıp sonunda Elminster'i yok edip dünyayı büyük bir tehditden kurtaracaktır.
Görev ödülleri: 2 adet P5 Elmas Seti

Görev adı: Cehennemde Bir Gün

Görev Hikayesi: Tanrı'nın buyruklarına uymayanların gittiği yeri biliyorsun değil mi? Elbette biliyorsun, her aile çocuklarına bunları anlatır. Her neyse, yaklaşık 3 yıl kadar önce sağanak yağışlı bir gecede... Ah, çok iyi hatırlıyorum o iblis tüm ailemi katletti. Kendisi şu an Cehennem'de bir iblis ordusu hazırlıyor ancak son aldığım bilgilere göre Muhafız İblis'in ordusunu dağıtmış. İblis şu anda çok güçsüz durumda saldırmanın tam zamanı! Tanrı seni kutsasın. (Cehennem'de lafı geçiyorsa tabi...)

Görev Amacı ve Yapılışı: Oyuncu NPC'den görevini aldıktan sonra cehenneme yollanır. Cehennemde yolu bulması gerekecek yolunu kaybederse şansı pek de yaver gitmeyecek oyuncumuz iç güdülerine güvenmek zorunda... İblisi bulduğunda ateşe karşı ne kadar dayanıklı olabilecek? Tanrı yardımcısı olsun.
Görev ödülleri: 2 adet P6 Elmas Seti

Görev adı: Dünya Koruyucusu

Görev Hikayesi: Dünya'da ilk oluşan varlığı biliyor musun? Onun adı Muhafız, bu dünyayı korumakla görevlidir. Yüzyıllardır süregelen karanlıkla ışığın savaşında Muhafız çok yıprandı, bunu fırsat bilen Gölge Lordları, Muhafız'ı esir aldı. Tüm dünyanın kaderi buna bağlı eğer Muhafız olmazsa dünyamız bu karanlığın içinde kaybolacak. Onu kurtarmak senin kaderinde var ulu savaşçı, unutma tüm dünyanın kaderi senin ellerinde!

Görev Amacı ve Yapılışı: Oyuncu NPC'den görevini aldıktan sonra gölgeler diyarına yolculuğa çıkartılır. Öncelikle oyuncuya gölgeler diyarında ufak bir gezinti yaptıracağız, neyin ne olduğunu gösterecek küçük bir ara sahne girecek araya. Oyuncu muhafızı kurtarmak için gölge lordlarını yenmeli ancak bunun içinde öncelikle büyülerinden korunmak zorunda. Büyülerden korunmasının tek yolu ona ara sahnede gösterdiğimiz trollerin yerini basıp, oradan tılsımlı kolyeyi almasıdır. Oyuncu tılsımlı kolyeyi aldıktan sonra gölge lordları ile savaşıp muhafızı kurtaracaktır, ancak beklediği gibi olmayacak, Muhafız'ın içine çoktan karanlık girmiştir artık çok geçtir. İki büyük savaşçı hayatları pahasına savaşacaktır, bu savaştan galip gelen dünyanın kaderini belirleyecek...

Görev ödülleri: 2 adet P7 Elmas Seti

Evet arkadaşlar bu sadece başlangıç, bunlar gibi bir sürü görev eklemeyi düşünüyorum eğer sizinde böyle bir fikriniz var ise yorum olarak belirtebilirsiniz. Bu arada bu konu hakkındaki görüşlerinizi sakın ihmal etmeyiniz :)

Son düzenleme:

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
-1 sevmedim. ben hiç uğraşmazdım açıkçası. mmorpg sunucusu olsa güzel olur.

4EVERMC2013

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görevin amacı ve yapılışı hexxit ? gibi olacak heralde dimi

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

tireman

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
+1 bnce mantıklı normal serverlerde bir süre sonra yapılcak bir şey kalmıyor en sonunda sıkılıyorsun

SilenceMc

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu güncellendi bundan sonra görevler direk konuya eklenecektir, lütfen görüşlerinizi belirtiniz.