Görevli event skripti yada pl si[İSTEK]

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar ben bir tabela olmasını istiyorum üstünde bu yazsın istiyorum [köpeği doyur eventi başlat] bu yazıyı kendimde ayarlayabilirim sonra et ile tabelaya sağ tıkladıklarında köpeğin açlığı gitsin. yani açlık yüzdesi olsun her et ile tabelayya sağ tıkladığıumızda elimizdkei eti alsın köpeyi doyursun köpeğinde açlğı gitsin şeklnde olmasını istiyorum tabi ke chat e kopeği besledin şeklinde yazı çıkmasını istiyorum.. kopeğin açlığı %0 olunca oto event başlasın istiyorum yani kopeğin olduğu yerden madenler çıksın oyuncularda bunu toplasın. ama bu 1 yada 2 dk olsun . bu dk bitince event bitmiş olsun sonra kopek 1 saat liğine uykuya dalsın sonr auyandığında yine aç şeklinde olmasını istiyorum. BUNU YAPABİLECEK VAR ÇOK MUTLU OLURUM AYRICA BANA BİRDE SÜNGER SP DEMİR SP END TAŞI SP LAZIM SADECE BUNLAR AMA BUNLARIDA YAPARSNAIZ ÇOK ÇOK MUTLU OLURUM. İSTERSENİZ SERVERE GELİP SKRİPTER OLABİLİRSİNİZ.

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim bunlar skript ile doğru düzgün yapılabilecek şeyler değil. Olabilir aslında ama plugin ile yapılması daha mantıklı gibi duruyor. Emin değilim yani dostum :(

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim bildiğim bunlar skript ile doğru düzgün yapılabilecek şeyler değil. Olabilir aslında ama plugin ile yapılması daha mantıklı gibi duruyor. Emin değilim yani dostum :(
pluginle yapabildiğin şeyleri skriptle'de yapabiliyorsun bunu söylemek isterim.

OrocTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tabi ki yorar. işini bildikten sonra performans en kolay şeydir.
Benim bilgisayarımdan kaynaklanıyor da olabilir değerli dostum. Bilgisayar 9 10 yıllık çok temiz bir skript kodunu zar zor başlatabilirken aynı işlevi gören pluginde hiç zorlanmıyor. Anlamadım gitti :(

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bir plugin yada skript hangisi olursa olsun bana lazım yardım edebilirseniz çok mutlu olurum..

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim bilgisayarımdan kaynaklanıyor da olabilir değerli dostum. Bilgisayar 9 10 yıllık çok temiz bir skript kodunu zar zor başlatabilirken aynı işlevi gören pluginde hiç zorlanmıyor. Anlamadım gitti :(
senin bilgisayarının yaşaması mucize

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
şu an size attığım görev skriptidir.

Not1: Dikkat bu skript alıntıdır hiçbir yazılımı bana ait değildir! Bu skript yapımcısı tarafından açık bir şekilde paylaşılmıştır. Eğer ki yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Ekli dosyalar

• görev.sk
    64.9 KB · Görüntüleme: 320

ProMertCanYT

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Balon TR
şu an size attığım görev skriptidir.

Not1: Dikkat bu skript alıntıdır hiçbir yazılımı bana ait değildir! Bu skript yapımcısı tarafından açık bir şekilde paylaşılmıştır. Eğer ki yardım edebildiysem ne mutlu bana.

Bu skripti paylaştığın için teşekkürler fakat benim istediğim böyle değil. tabikide bunu denedim hatalarıda var ayrıca benim isteidğime gelirsek YT de arıyordum ve bu vidoe ile karşılaştım adamlar aklımdaki duşuncesine kadar aynısını yapmışlar..===>
fakat bu videoyu çeken, bu skripti yapan kişi alta indirmemiz için bir link koymamış buna benzer yada aynısı bir skript istiyorum.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin istediğin sistemle, bu sistem arasında dağlar kadar fark var adam taş'la görev tamamlıyo sen tabeladan kedi doyurmak istiyorsun...