görüntüde kroblem var

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Salamın Salamlı t(d)ost(d)lar şimdi ben hani adını vermiyim türkiyede çok girilen baş harfi o ile başlayan bir site var ya testler var bi reklam var onedioyu kediler ele geçirdi diyo işte o sitede test çözüyodum siyah zemin üzerine beyaz yazılar vardı kesişme noktaları gri oldu ekran siyah olup olup gelmeye başladı
sonra agar.io oynuyodum diğer virüslerin bazıları görünmez bazılarının görüntüsü gidip gelior monitörümün markası aoc (kril alfabesiyle los) ne yapmam lazım
wings.io dada öle
YRDM EDİN

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Muhtemelen ekran kartında problem vardır." yazılacağını düşünüyorum. Benim tavsiyem kasayı yan yatır bir de system32'yi sil.

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
"Muhtemelen ekran kartında problem vardır." yazılacağını düşünüyorum. Benim tavsiyem kasayı yan yatır bir de system32'yi sil.
ama önceden böyle olmuyodu birde işsizliği bırak + forum sanki elleriyle eşek ölüsü taşır gibi yavaş bitek bendemi öle

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
Benim kuzenimede aynısı olmuştu,yeni mönitör aldılar Yasin.Sende al bence.
sen benim adımı nerden bili10 + forum 90 ların interneti gibi. Çok yavaş yüklenior ve internette bazı uygulamaların bunu giderebileceğini duymuştum (ekrandaki problemi yni)

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Virüs olma ihtimali var. Ayrıca monitörün kablosu gevşemiş olabilir. Öncelikle virüs taramasından geçir sistemi.