Govizyon.com | %0 Komisyon, Uygun Fiyat, Yüksek Performans! Senin için en iyisi! TR Lokasyon

Govizyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
asd.png

Vizyonumuz

Govizyon olarak Müşteri odaklı çözümler üretmek ve müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda hareket etmek ayrıca bilişim sektörünün gözde bir firması olmak yegane hedefimizdir, bu hedef doğrultusunda birçok projelere imza atmak ve geliştirmek isteriz. tüm bu geliştirmelerin sonunda ulaşmak istediğimiz doruk noktasıda binlerce firmaya hizmet vermek suretiyle Dünya çapında iyi bir marka olmaktır.

Bunların yanı sıra Sürekli hızlanarak gelişen internet teknolojileri dünyasında, yeniliklere mümkün olan en hızlı şekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Misyonumuz

Tüm müşterilerin en hızlı desteği alabilmesini sağlamak adına gece gündüz uyumadan hizmet sunan Govizyon bu çalışmalarını sizin hizmetlerinizi büyütmek için yapmaktadır. En az sanallaştırma ile sizlere büyük ölçüde performans sağlamaya devam edeceğiz alt yapımız buna göre hazırlanmış olup uzun soluklu bir şekil de de böyle kalmaya devam edecektir.

Ekibimiz uzmanlaşmış olup altyapısını da birçok oyuna destek verebilecek şekilde dizayn etmiştir bu dizayn sayesinde firmamızın destek omurgası çok sağlam bir duruma gelmiştir ve öylede kalmaya devam edecektir.

:vız:Neler Kazanacaksınız?

:tüy: Belirli oyunlar için webscript sağlıyoruz.
:tüy: Hizmetleriniz için ücretsiz Konu tasarımı&logo sunuyoruz.
:tüy: Oyun sunucularınız için hazır dosyalar sunuyoruz.
:tüy: Bot Saldırılarına karşı ücretsiz koruma sağlıyoruz.
:tüy: DDoS saldırıları için 960 Gbps Yurtdışı Voxility Koruması sağlıyoruz.

:vız:Bizimle Yolda Olan Sunuculara Verdiğimiz Ücretsiz Logolar
1589061279213.png
1589061297272.png
1589061314347.png

:asık::asık: WEBSCRİPT :asık::asık:

1589061396617.png

1589061463201.png

<3 Konu Tasarımımız
Hareketsiz.png

Kurumsal
Vergi No: 6460573861
YS Belgesi: görüntülemek için tıklayınız

Diğer Bilgiler
Site Adresimiz: https://www.govizyon.com

1589061659512.png

Son düzenleme:

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Vergi numarasını paylaşmanız güzel olmuş. Konu tasarımında çok fazla yazıyla baymışsınız, daha estetik ve tek bakışta anlaşılabilir bir konu olabilirdi. Gereksiz cümleleri çıkartıp yeni bir konu kesinlikle yapılmalı.

Başarılar dilerim efendim..

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Vergi numarasını paylaşmanız güzel olmuş. Konu tasarımında çok fazla yazıyla baymışsınız, daha estetik ve tek bakışta anlaşılabilir bir konu olabilirdi. Gereksiz cümleleri çıkartıp yeni bir konu kesinlikle yapılmalı.

Katılıyorum. Başarılar..

Govizyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Katılıyorum. Başarılar..
Güzel yorumlarınız için teşekkürler, konuda değişmesi yada kısaltılması gerektiğini düşündüğüm bir kısım yok firmamız'ın vizyon'u misyon'u ve sağladıklarımız dan bahsettiğimiz bir konu oldu. Gelecek günlerde ihtiyaç olursa değişim yapılabilir tekrardan yorumlarınız için teşekkür ederiz.

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel bir hosting .Ben de buradan sunucu aldım ve sıkıntı yaşamadım.Sunucu performansı iyi .Hizmetleri hep aktif. Başarılarınızın devamını dilerim...

-Hayırlı Ramazanlar....

DarkAce

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir hosting .Ben de buradan sunucu aldım ve sıkıntı yaşamadım.Sunucu performansı iyi .Hizmetleri hep aktif. Başarılarınızın devamını dilerim...

-Hayırlı Ramazanlar....
Öncelikle merhaba ben yeni bir faction sunucusu açmak istiyorum batihostdan açıcaktım ama stoklar bitmiş bende başka bir hosting firması aradım eğer sunucunuz açık ise gelebilir ve test edebilir miyim?

Govizyon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba ben yeni bir faction sunucusu açmak istiyorum batihostdan açıcaktım ama stoklar bitmiş bende başka bir hosting firması aradım eğer sunucunuz açık ise gelebilir ve test edebilir miyim?
Kişilere özel olarak test sunucusu oluşturup teslim etmekteyim iletişim bilgisi bırakıp size ulaşmamı isteyebilir veya iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.
1589206006910.png