Grand Theft Auto VI - Genel

SezerTezcan16

You know nothing, Jon Snow.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

GTA VI ÇOK YAKLAŞTI!

Yapımcıları serinin devamı çıkacağı hakkında bilgiyi takipçilerine sundu. Oyun hakkında tam bilgiler sunulmuş olmasada, yakın bir süreç içerisinde her şey açıklığa kavuşacaktır.
Yapımcıların sözüyle ; " Grand Theft Auto serisinde yapmak istediğimiz neredeyse 45 yıllık bir fikir birikimimiz var. Henüz GTA 6’nın nasıl bir şey olacağını bilmiyoruz, fakat bazı fikirlerimiz tabii ki var. Her şey bir fikir ile başlıyor. Oyunun nerede geçeceği ilk belirlenmesi gereken şey. "

Oyun çıkacak sürümü ile yöneltilen iddialara göre gerçek hayatı tıpa tıp yansıtacağı hakkında bilgiler yöneltiliyor.
İlerleyen günlerde kararlarını kesinleştirip, resmi sayfalarında duyuru yapılacağı hakkında tüm herkesle hem fikiriz.
Her serilerinde olduğu gibi bu serisinde tekrardan büyük ilgi göreceğinden herkes aynı şeyi düşünüyor. Umarım bir önceki serisindeki gibi sorunlar çıkmaz ve çıkış tarihleri, belirli sebeplerden ötürü ertelenmemesi umuduyla herkes büyük bir bekleyiş içerisinde...
birçok kişinin aklında aynı soru var ;

* Grand Theft Auto VI serisi nerede geçecek?
- Herkesin aklındaki soruda bu! Gerekli bilgiyi kendileri aralarında tartışıp, uygun bir sonuca ulaştıklarında takipçileriyle paylaşmalarını ümit ediyoruz.

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun sektörü saçma...
Bilgisayar al, > Oyunu oyna > 2 yıl sonra yenisi çıksın > ekran kartı güncelle (laptopsa yeni pc alcan kardeş)...
Boş verin, oyun oynayacağımıza OYUNU BİZ YAPALIM!

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Oyun sektörü saçma...
Bilgisayar al, > Oyunu oyna > 2 yıl sonra yenisi çıksın > ekran kartı güncelle (laptopsa yeni pc alcan kardeş)...
Boş verin, oyun oynayacağımıza OYUNU BİZ YAPALIM!
Türk mantığı <3
Öyle diyorsun da 4 senelik bilgisayarla 2 gta sürümünü rahat oynadım (laptop) yani teorin battı. :D

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
480x ile oynarsan doğaldır. 4 senelik bilgisayar? 4 sene önce üretilmiş ekran kartlarıyla full hd'de maksimum 20 fps alırsınız. Bkz: GT 740M 5-6 yıl önce üretilmiş ve minecraftta kasıyor.800m filan mı var sizde? :(
bu arada türk taktiği değil türk zekası.
Taktiği dememiştim zaten. Yok 635m var. Fullediğimde değil onlinede düşüyor fps :D :/

Turk4life321

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Valla açıkçası ben gta 15 bile çıkcağı zamanları hayal edebiliyorum.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Hahaha :D
Bende 740m var. csde düşük ayarlarda kasıyor ve gta aççak hı?
İşlemci de önemli tabi, ram vs...
Şu an i7 3. nesil kullanıyorum. Hiç değiştirmedim bilgisayarı aldığımdan beri. Gayet memnunum. Oyunları çok zorlamıyor. Açıkçası ekran kartından daha önemli. Dengelemeyi yapabilirsen oyunları rahatça oynayabilirsin.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Bende de 8 GB ddr3 2133 Mhz Ram var ve i7 3. Nesil QM 2.10 Ghz işlemci var. Sorun bende mi h**amm
İşlemcimiz aynı ^^,
Tek fark ben 6GB dd3 ram kullanıyorum. Demek ki sorun sende. Bilgisayarının fanını falan temizlet ne diyim :D

Corrupted

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Acaba Gta Kaça Kadar Çıkar Bence Gta 10 Olunca Yayın Biter :p

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gta 6 nın bu sene veya seneye çıkacağını sanmıyorum. Geliştirilme aşamasında olduğunu hepimiz neredeyse biliyoruz fakat çıkması gta online yi batırır ve çok kullanıcı kaybı yaşanabilir belki tam tersi olabilir bu benim sizin önünüze attığım bir kişisel görüş

SezerTezcan16

You know nothing, Jon Snow.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gta 6 nın bu sene veya seneye çıkacağını sanmıyorum. Geliştirilme aşamasında olduğunu hepimiz neredeyse biliyoruz fakat çıkması gta online yi batırır ve çok kullanıcı kaybı yaşanabilir belki tam tersi olabilir bu benim sizin önünüze attığım bir kişisel görüş

Bu konuda haklısın, 2019-2020 arası çıkacağı hakkında birçok kişi beyin fırtınası yapıyor.