Grand Tourers

Tzesh

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

"Grand Tourer (İngilizce)" veyahut orijinal versiyonu ile "Gran Turismo (İtalyanca)" "uzun yol için tasarlanmış" veyahut "uzun yol kat eden" manasına gelmektedir. Bizler de genel olarak, uzun yol kat eden, yarışmayı seven, free-roam olarak takılmayı seven kişiler olduğumuzdan ötürü çetemize (crew) bu adı vermeyi uygun gördük. Ve ortaya gördüğünüz gibi "Grand Tourers" çetesi çıkıverdi :).

Amacımız

Öncelikle, bu çeteyi kurma amacımızdan bahsederek başlayalım, bildiğiniz gibi Türkiye'de -bu tabirim yanlış anlaşılmasın- 3-5 tane Youtuber ve 5-10 tane Topluluk crew'i (artık bu tabiri kullanacağım) haricinde başka hiçbir crew yok. Ve bu crewler genel anlamda bir şey yapmaktan acizler. Bizim amacımız tıpkı ingilizlerin yaptığı gibi "Nodo" (Nonchalant Dominance) gibi bir yarış crew'ı oluşturmak. Yanlış anlaşılmasın, biz zaten NoDo'ya üye kimseleriz, onların yaptığı gibi sizlerle yarış yapmaktan ziyade, onların yapamadığının aksine, 5-10 kişi gerekirse 15-20 kişi bir şehirde toplanıp free-roam, çeşitli etkinlikler, meetingler, playlistler(NoDo'nun aksine, pistler max. 3 tur olacak ve etkinliklerde 10-15 kişi sınır konulacak) ve daha bir sürü şey yapmak...

Grand Tourers
Yanlış anlaşılmaya mahal vermemek için, "Grand Tourers" rütbesini tanıtmama izin veriniz, hepinizin bildiği gibi her crew'de crew'i aktif crew yaptıktan sonra aldığınız levele göre bir rütbeye atanırsınız. Ve bizim de en yüksek rütbemiz "Grand Tourer" rütbemiz. Rütbelere ve gerektirdiği levellara aşağıdan göz atabilirsiniz;

Rütbelere değinmişken, gerçek "Grand Tourer"lara değinmeden olmaz diye düşünüyorum. Sizin tabirinizle "Yönetim Kurulu" bu iki tourer'dan oluşuyor;
EminGTR - Tzesh
(NOT: Üstlerine tıklayarak steam profillerine göz atabilirsiniz...)

Şartlar
Her kurumun, kuruluşun veyahut bir topluluğun alım yaparken aradığı şartları olması nedeniyle bizim de elbette aradığımız şartlar olacaktır. Bunları direkt olarak alta sıralıyorum, rica ediyorum okuyun;​
  1. GTA: Online'da en az 40 seviye ve üstü olması.
  2. GTA: Online'da hile yapmamış olması (gerekirse vehicle warehouse, crate warehouse hatta criminal mastermind [yaptık] yaparız fakat hile yapmayın!).
  3. Discord gelebilecek, mikrofonun ve kulaklığının olması.
  4. Grand Tourers'ı aktif crew yapması.
  5. Crew'deyken hiçbir şekilde free-roam modunda veyahut yarışlarda (chatten hadi yine kanser şeyler olabilir) trollük, saçma sapan hareketler yapmaması.
  6. Herhangi bir meeting'de hiçbir şekilde karşı tarafın rızası olmadan tek taraflı adam katletmemesi.
  7. Yeterli seviyede ingilizce bilmesi ve konuşabilmesi.
  8. Crew'deki herhangi birinin arabasını kopyalamaması.
  9. Günlük konuşma dilinde, gerek duymadığı sürece, küfür, argo vb. kelimeleri kullanmaması.
Koşulu ve koşulları aranır. Lütfen başvurunuzu yaparken bu kuralların hepsini kabul ettiğinizi unutmayınız!

S.S.S
  • GTA: Online deneyiminiz nelerdir?
steam profillerimizden (üstte verildi), oynama saatlerimize bakabilirsin.
  • Yarışlarda fark yapacak özel numaralar mevcut mu?
Yani bir kaç tane taktik mevcut, curb boost, mid-drive speed boost gibi küçük fakat tekrarlılığı sayesinde yarışta öne geçirten şeyler...
  • Oyuna yeni başladım para kasma hususunda bana yardımcı olabilir misiniz?
Elimizden geldiği kadarınca olabiliriz. Hatta yakın zamanda yeniden "criminal mastermind" yapmayı planlıyoruz. Fakat işin kötü tarafı biz bir kere yaptığımız için, tekrar yaptığımızda bize para vermeyecek olması. Onu da final heist'larda yapanlara parayı bölüştürerek adaleti sağlamayı planlıyoruz... Bilmeyenleriniz için criminal mastermind'ın verdiği tam para aşağıda;

• steam'deki incelemeler olumsuz, sizce oyunu almalı mıyım değer mi?
Kendi yaptığım GTA: V incelemesine göz atarak bu konu hakkındaki fikirlerime ulaşabilirsiniz.
Başvuru
Lafı fazla uzatmadan direkt olarak TIKLAYIN!
Dipnot: Grand Tourers - Social Club
(Sadece davetle alınabilirsiniz, başvurunuz incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır!)
Herhangi bir sorunda;
Tzesh (steam)

Son düzenleme: