Grave Network | KASA, RÜTBELER, MADEN SPAWNER, FLY ve Daha Fazlası | 1.8 > AÇIK!

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu Aktif!

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kanıt.png
kanıto.png

Baya iyisiniz reklam konusunda :D. umarım bunun bi çözümünü bulursunuz bu yaptığınız seviyesizlikten başka bir şey değil.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ekli dosyayı görüntüle 89618Ekli dosyayı görüntüle 89619
Baya iyisiniz reklam konusunda :D. umarım bunun bi çözümünü bulursunuz bu yaptığınız seviyesizlikten başka bir şey değil.

Öncelikle yorum yapıp kendini yorduğun için teşekkür ederim, ben kimseye gidip başka sunucularda reklam yapın diye söylemiyorum yetkililerim'de dahil bu konuda. Oyuncular benim kölelerim değil benim isteklerim doğrultusunda yaşasın, oynasınlar. Herkesin eşit olduğu bir devirdeyiz yani en azından öyle söylemek zorundayız, yapılan reklam için üzgünüm. "Seviyesizlik" konusuna gelirsek önce bizden daha iyisini yapman gerekiyor ki bize karşı çıkabilesin, daha fazla konuyu kirletme tepkin varsa özel mesaj yolu ile devam edebiliriz.

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yorum yapıp kendini yorduğun için teşekkür ederim, ben kimseye gidip başka sunucularda reklam yapın diye söylemiyorum yetkililerim'de dahil bu konuda. Oyuncular benim kölelerim değil benim isteklerim doğrultusunda yaşasın, oynasınlar. Herkesin eşit olduğu bir devirdeyiz yani en azından öyle söylemek zorundayız, yapılan reklam için üzgünüm. "Seviyesizlik" konusuna gelirsek önce bizden daha iyisini yapman gerekiyor ki bize karşı çıkabilesin, daha fazla konuyu kirletme tepkin varsa özel mesaj yolu ile devam edebiliriz.
Amacım konunuzu kirletmek değil. Sizden daha iyi olmam yada sizden daha kötü olmam buraya yorum yapamayacağım anlamına gelmiyor. Sizin yapmadığınızı elbette bi zaman sonra anlıyorum bu kadar sinirlenmenizi gerektirecek durum yok. Ne senle ne de senin sunucunla ilgili problemim yok. Anlık sinir bunlar, Ancak bu tür oyuncularada bi çarede bulunulması gerek. Lütfen dikkat edin.Konu kirletme amacım yok. İyi forumlar

ByNys352

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir açık.Eklentiler gelmeye devam ediyor.