GreenRise | MMORPG Sunucusu Alımları

ThreeDc

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

GREENRISE, ekibi olarak bize uyum sağlayacak ve mmorpg sunucumuzun haritasını tasarlayacak/yapacak kişiler arıyoruz. Öncelikle bu projenin gerçekten önemli olduğunu söylemeliyim bu yüzden işinde iyi insanlar arıyoruz eğer ki yaptığınız harita beğenilirse sunucunun maddi kazancından bir bölümüde size verilecektir. Ayrıca çalışmalarınızda zorlanmamanız için 2 adet sunucu vardır iki sunucuda 1 aylığıına satın alındı çalışmalar için kısacası deneyeceğimiz plugin testlerini vb. diğer sunucumuzda yapıcaz böylelikle harita yapılırken kesintiler yaşamıcaksınız sunucu 7/24 açık olucak istediğiniz zaman girip yapabiliceksiniz. Herhangi bir başvuru formu koymuyorum, başvuru yapıcak kişiler bana özel mesaj yolu ile ulaşabilir deneyimli kişiler olmasını istiyorum en fazla 4 kişi seçicez isterseniz ekip olarakta başvurabilirsiniz. Ayrıca pluginlerde bana yardım edicek kişilerde başvuruda bulunabilir. Bana özel mesaj yoluyla başvurabilirsiniz. Sadece yaptığınız yapıtların fotoğraflarını (screenshot)'larını atmanız yeterli ayrıca ortaçağ mimarisi ön planda olucak.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca birde faction sunucu açıcaz bu sunucu içinde haritayı tasarlayacak/yapacak kişiler arıyoruz. Bu projede oldukça önemli kısacası bu sunucu içinde deneyimli builder arıyorum. Bana özel mesaj yolu ile başvuruda bulunabilirsiniz deneyimlerinizi yazmanızı ve yaptığınız haritaların vb. fotoğraflarını atmanız iyi olur.

Son düzenleme:
H

hsndmrts_

Ziyaretçi
hocam o kadar cazip bi teklif ki geri çevirmek mümkün diil projem olmasaydı direk gelirdim bende bunun gibi bi sunucuda mimar yada plugin ile alakalı bi yetkili olmak isterdim, yazın başında konuyu açsaydın 3 ay boyunca sizle olurdum.

ThreeDc

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Faction Sunucumuzada world guarddan vb. pluginlerden anlıyan sunucudaki belli işleri yapıcak moderatör ve mimar aranıyor.

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Faction Sunucumuzada world guarddan vb. pluginlerden anlıyan sunucudaki belli işleri yapıcak moderatör ve mimar aranıyor.
Ben İsterseniz moderatör olabilirim?

Sent from my LG-E400 using Tapatalk 2

Son düzenleme: