Neler Yeni

Davet Grl Stüdyo Tasarım Hizmetleri | Konu Tasarımı, Logo Tasarımı, GIF Banner Tasarımı | GrlStudyo.com

cangurel

Ağaç Yumruklayıcı
Satıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, yapmış olduğu tasarımlar çok güzel. Fiyatlar da oldukça orantılı ve uygun. Kendisini tebrik eder, tasarımcılık kariyerinde başarılar dilerim.
Görüş ve değerlendirmeniz için teşekkürler.

Mcaht

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kendisini yaratıcı, özgün ve tek kişilik dev ekibiyle tanıyorum :)
Konu tasarımından da net bir şekilde anlaşılacağı üzere, işinde gayet başarılı ve profesyonel.

:asık: İlerlediğin yolda kendini geliştirmen ve başarılarının üzerine başarı katarak fark yaratmaya devam etmen dileğiyle...

cangurel

Ağaç Yumruklayıcı
Satıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kendisini yaratıcı, özgün ve tek kişilik dev ekibiyle tanıyorum :)
Konu tasarımından da net bir şekilde anlaşılacağı üzere, işinde gayet başarılı ve profesyonel.

:asık: İlerlediğin yolda kendini geliştirmen ve başarılarının üzerine başarı katarak fark yaratmaya devam etmen dileğiyle...
Görüş ve değerlendirmeniz için teşekkürler.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Aynı şematik üzerinden birbiri benzeri onlarca sıradan konu tasarımı ve logo tasarımı. Logolarda bir tek rigler ve arkadaki şekil değişmiş. Konular zaten bitek sıralama ve renk değişmiş gerisi hep aynı.

MizahşahTR

Küçük Kurbağa, Kuyruğun Nerede?
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sizden herhangi bir hizmet almadım ancak konu tasarım örnekleri birbirinin aynısı sadece renkler ve rigler değiştirilmiş.En yaratıcı tasarımlar gibi iddialı bir sözün tasarımlarının böyle olması üzücü.Fiyatlar piyasaya göre uygun denilebilir. Ayrıca logo tasarımlarınız gayet hoş duruyor.Bu yolda başarılar dilerim.