Yardım groupmanager da prefix ayarlıyorum ama çalışmıyor lütfen yardım

AurelionSol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
selam benim hatam tam olarak şöye anlatıyorum
ilk önce pluginlerim şu şekilde eğer bi plugin sebep oluyorsa söylermisiniz ve gereksiz olan bi plugin varsada söylerseniz sevinirim.(sürüm 1.12.2 survival sunucusu açıyorum)
antijoinbot,authme,chestcommands,chestshop,clearlag,combatlog,easywarp,essentials,farmprotect,frameprotect,griefprevention,groupmanager,holographicdisplays,iconomy,keepdeathdrop,landclaiing,loccettepro,massivecore,multiverse-core,nocheatplus,PAC,playervaults,pluginconstructorAPI,ProtocolLib,serverlistplus,setspawn,shopkeepers,silkspawners,skquery,stackmobs,timber,trophyheads,unioanticrash,vault,viavrsions,worldedit,worldguard

şu an ben ismimin yanında kurucu yazmasını istiyorum ama olmuyor önce gurup oluşturuyorum kendimi guruba alıyorum ondan sonra /mangaddv Kurucu prefix &7[&aKurucu&7] yazıyorum ve doğruluyor ama chat e yazı yazdığımda çalışmıyor ve ismim her zaman kırmızı kırmızı olması essentials ten olduğunu öğrendim ama komutu değiştirmeme rağmen o kodu kaldırmama rağmen aynı şekilde kırmızı olmaya devam etti daha büssürü şey denedim ama hala olmadı neden olmuyor saatlerdir araştırıyorum kafayı sıyırcam yardım edin lütfen

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sunucu ip adresi yazarsanız uygulamalı olarak düzelteyim.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Merhabalar oyun içinden /mangaddv rütbeismi prefix &bOyuncu &b şeklinde prefixleri dosyasız ayarlayabilirsin.

AurelionSol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Merhabalar oyun içinden /mangaddv rütbeismi prefix &bOyuncu &b şeklinde prefixleri dosyasız ayarlayabilirsin.
o komudu kullanıyorum zaten ama olmuyor benim sorunum bu
konsolda:
Normad01 issued server command: /mangaddv Admin prefix &bKurucu&b
> mangaddv Admin prefix &bKurucu&b=> [18:45:28 INFO]: Couldn't retrieve your world. Default world 'world' selected.
böyle bir hata mıdır nedir artık bişi yazdığını farkettim multiverse-core dan dolayı alabilirmi ?

Son düzenleme:

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
o komudu kullanıyorum zaten ama olmuyor benim sorunum bu
konsolda:
Normad01 issued server command: /mangaddv Admin prefix &bKurucu&b
> mangaddv Admin prefix &bKurucu&b=> [18:45:28 INFO]: Couldn't retrieve your world. Default world 'world' selected.
böyle bir hata mıdır nedir artık bişi yazdığını farkettim multiverse-core dan dolayı alabilirmi ?

Standart dünya olarak 'world' seçilmiş. Sanırsam world isimli dünya dışında dünyalar da kullanıyorsunuz. Sorun bunla ilgili. Grupmanagera dünyaları girmeniz gerekiyor sanırım.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Discord özelden destek vereyim. Discord: can#0258

AurelionSol

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
beyker çözümü kendim bulmayı başardım essentials klasöründe config doyasında #add-prefix-suffix: false olacak bundaki (#)işaretini silip (false) ı true olarak değiştiriyoruz ve oluyor