Gruplar Gelmeli :)

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Modlar gruplar gelmeli yav :/ yokmu öyle bir planınız.
@Tekno51 , @NeutronRasee , @Exo

Hayır yok grup işleri foruma parasal olarak yük bindiriyorsa vipler grup açabilsin fln :) hem vip alımınıda arttırır (Sadece fikir :()

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu düşünmediklerini bile defalarca söylemişlerdi.
Bende çok isterdim fakat açılacağını hiç zannetmiyorum. Bazı sebeplerden dolayı kapanmıştı sebebini unuttum.
Bilen bilir Anime Is My Life grubunun kurucusuydum açılırsa daha güzel bir şekilde devam ettireceğim

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gruplar gelsin yeminle tröllüğü bırakçam foruma yararlı terbiyeli bi üye olçam api. @NeutronRasee @tekno 51 @muz_adam @tekno_31

Ben ilk iş olarak "European Revolution 1898 - RP" adlı efso olma potansiyeli olan grubu açarım.
İkinci iş olarak ne kadar hıyarlı, tröllü grup varsa katılır forumu zehirlemeyi keserim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Gereksiz bir şeydi zaten gruplar kaldırılması gayet iyi oldu.
Geri getirilmesi fikrine pek olumlu bakmıyorum, bir ihtimal gelse bile forumdaki yaş kitlesi tekrar işi " ANİME - ANTİ ANİME / ANTİ LAPİS - LAPİS SEVERLER " gibi saçma boyutlara taşıyacağından en fazla 1-2 hafta dayanır.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Grupları farklı boyuta taşıyanlar olur.
Bence kalkması daha iyi olmuş.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Grupların kendi içinde hoş bir havası oluyor da Skype gibi yerlerde grup kurup muhabbet etme durumu varken grupların gelmesi farz değil.