GTA 3 Karakterler Hakkında Bilgiler

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
gamer.png
Lyrml1.jpg

GTA 3 Karakterler Hakkında Bilgiler
Tüm aksiyon seven herkese merhabalar! Bugün sizlerle birlikte GTA 3'de önemli gördüğüm bazı karakterleri inceleyeceğiz. Hazırsanız ilk karakterimiz olan Claude ile başlayalım.
Claude
Oyunun ana karakteridir. Eski sevgilisi Catalina'dır. Catalina ile Claude bir banka soygunu planlamaktadır. Soygun yapılırken Catalina sevgilisine acımaz ve tüm parayı alabilmek için Claude'yi vurur. Claude ise polisler tarafından yakalanır. Ama sonra polis arabasına saldırı düzenlenir ve Claude arabadaki arkadaşı 8-Ball ile kaçar ve sevgilisi Catalina'dan intikam almak için her türlü yola başvuracaktır.

Catalina
Claude'nin sevgilisi olan Catalina Claude'ye ihanet etmiştir. Claude Catalina ile banka soygunu yaparken Catalina ona ihanet etmiştir. Yani Catalina tüm paraları alarak kaçmıştır. Sonraysa yeni birini bulup onla birlikte bir çetenin başına geçmişlerdir.

8-Ball
Claude'nin polis arabasında tanıştığı bir kişidir. Ve polis arabasından birlikte kaçmışlardır. 8-Ball bir bomba uzmanıdır. Biz oyunun başında onun ellerini sargılı bir biçimde görürüz. Bunun sebebi yaşadığı kazadır. Gelecek görevlerde bu kişiden görev alacağımızı da unutmayalım.

Miguel
Catalina'nın yeni oyuncağıdır. Onla birlikte bir çeteyi yönetmektedirler. Miguel Catalina'ya Claude'yi arkasından bıçaklamakta yardım etmiştir. Kendisi bir uyuşturucu satıcısıdır.

Kenji Kasen
Yakuza çetesini kardeşiyle birlikte yönetir. Bir kumarhane sahibidir. Ana karakterimize çetesinin görevlerini ve kumarhanesinin görevlerini yaptırır.

King Courtney
Yardie adlı çetenin sahibi konumundadır. Ana karakterimize telefon kulübelerinde çetesiyle ilgili çeşitli görevler verir ve bizler de bunları yaparız.

Bir konunun daha sonuna gelmiş bulunuyorum. Konumda bana eşlik ettiğiniz için teşekkürler.
İyi Forumlar!