Gta 4 Araba Hileleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21

banner.png

maxresdefault.jpg

Gta 4 Araba Hileleri

Merhaba arkadaşlar bugün size "Gta 4 Araba Hileleri" hakkında bilgi vereceğim.

Gta 4 Araba Hilelerinin kodlarını vereceğim ama tüm araçların kodlarını yani şifrelerini vermiş olacağım. Örnek olarak araba, uçak, helikopter... ve kodu yani şifresi olan araçları size vermiş olacağım. Kodları yani şifreleri yazmanız için yapmanız gereken ilk önce oyuna girmek. Oyuna girdikten sonra "Yukarı" tuşuna basıyoruz. Yukarı tuşuna bastıktan sonra karşımıza cep telefonu geliyor. Cep telefonu geldikten sonra bir daha "Yukarı" tuşuna basıyoruz, karşımıza hile kodunu yani şifresini girmemiz için bir ekran geliyor. Hile kodunu yani şifresini doğru girdiğiniz zaman hile aktifleşecektir, bir daha cep telefonuna gridiğiniz zaman cep telefonun'da "Cheats" adında bir menü oluşacaktır ve girdiğiniz kodlar yani şifreler o menünün içine kaydolacaktır, bir kere girdiğiniz kodu yani şifreyi direk olarak etkinleştirebileceksiniz. Gta 4 bana göre güzel bir oyundur, tabii Gta serisinin diğer oyunlarıda güzeldir ama benim sevdiğim oyunu Gta 4 olmuştur. Nedeni ise diğer serilere göre yapılacak şeyler arttırılmıştır. Örnek olarak modlar yükleyebiliyoruz ama Gta'nın bazı serilerinide modlar yükleyebiliyoruz yinede bana göre Gta 4 güzel bir seri olmuştur. Gta her serisinde kendini geliştirmiştir. Örnek olarak Gta 1'den başlayıp Gta 5'e kadar Grafik bakımından, Oyun özellikleri bakımından, Karakter bakımından ve daha birçok şey bakımından kendini geliştirmiştir, dikkatli olarak oyunun ilk serilerinden son serilerine kadar incelediğinizde aradaki farkı anlayacaksınız her bir seride oyun yeni bir şeyler eklemiştir bazı serilerinde çok fazla değişiklik olmasada bazı değişiklikler yapılmıştır.

Hileler Yani Şifreler:

Screenshot_1.png

Not: Yukarıdaki hileleri kullandığınız zaman bazı başarıları (achievements) kazanamayabilirsiniz.

Evet, arkadaşlar konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı olabilmişimdir.

Moderatör tarafından düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...