GTA 4 ün GTA 5 den daha iyi olması

GizliPoliceM

Hortçular fan club :)/Forumun gizli polisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İki oyunuda uzun zamandır oynuyorum ama nedense bu iki GTA oyunundan hep bana GTA 4 daha eski olmasına rağmen daha güzel,zevkli gelmiştir sizin de
fikirlerinizi almak istedim :)

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
En sevmediğim GTA serisinin 4 olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sıralama yaparsak San Andreas > V > Vice City > 4 > 3 diyebilirim. GTA 4'te vuruş hissiyatı yok. En iyi araba bile haz vermiyor. Grafikler dönemine göre iyi ama harita küçücük. Sürekli aynı mekanlar aynı sokaklar gibi geliyor özellikle şehir içinde gezerken. Modlar için pek uygun değil ve çeşit bakımından pek fazla modda yok. GTA 3 dışında hiçbir oyundan iyi olduğunu düşünmüyorum. Ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. (Benim domatesi çok sevmem gibi)

GizliPoliceM

Hortçular fan club :)/Forumun gizli polisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En sevmediğim GTA serisinin 4 olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Sıralama yaparsak San Andreas > V > Vice City > 4 > 3 diyebilirim. GTA 4'te vuruş hissiyatı yok. En iyi araba bile haz vermiyor. Grafikler dönemine göre iyi ama harita küçücük. Sürekli aynı mekanlar aynı sokaklar gibi geliyor özellikle şehir içinde gezerken. Modlar için pek uygun değil ve çeşit bakımından pek fazla modda yok. GTA 3 dışında hiçbir oyundan iyi olduğunu düşünmüyorum. Ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. (Benim domatesi çok sevmem gibi)
SlayerR :ciddi:

unlocker

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İtiraf etmeliyim; GTA'san.'dan sonrasını oynamadım. :D

Son düzenleme: