GTA 5 Haritada Gözükmeyen İlk Görevdeki Gizli Şehir! ( Nork Yankton )

➜ Konu Hoşunuza Gittimi?

• ➜ Evet Güzel Olmuş ;)

Kullanılan: 1 100.0%
  • ➜ Hayır Bu Tür Şeyler İlgimi Çekmiyor.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Öncelikle Herkese Merhabalar Bugün Sizlerle Nork Yankton gta 5'İn Gizemli Şehirini İnceleyeceğiz Dikkat Bu Şehir Gerçekten İlginizi Çekicektir.
Şehir Mod Vb Vs İle Oluşturulmamıştır Youtube Forum Google Üzerinden Vb Vs Öğrenebilirsiniz!
Şunları Söylemeden Olmaz Tek Şehre Işınlanmada Moduyla Gidebilirsiniz Uçakla Botla Vb Vs Gitmeye Çalışırsanız Belli Bir Bölgede Ölüceksinizdir Ben Işınlanma Modumla Şehre Işınlandım Ve Bir Kaç Bilgi Aldım Bu Arada Dikkat Çeken Bir Sürü Olay Var Bunlar Şehrin Terkedilmiş Olması Tek Bir Araba , İnsan Vb Vs.
Göremezsiniz Görünüşe Bakılırsa 80 Veya 70'Lerden Kalma Bir Şehire Benziyor Şehir Karlar Altında Kaplıdır Yollarda Az Miktarda Kar Vardır Yağmur Vb Vs.
Yağdığı Zaman Yollardaki Karlar Çamurlaşır Kar Yol Dışındaki Yerlerde Sapa Sağlam Durur!
Hatırladınızmı? gta 5'İn Hikaye Modundaki İlk Görev Bu Şehirde Geçiyor! Ve Tren Size Doğru Gelip Çarpıyor! İşte O Şehir Bu Şehir!

Bu Yaratık Nedir?
Bizde Tam Olarak Bilemiyoruz Donmuş Kalmış Bir Canavar Şehrin Altı Sularla Kaplı Bir Şehir Zaten Düz Gittiğinizde Suya Düşüyorsunuz Şehir Bitiyor
Bu Arada İlk Fotoğrafta Bakarsanız Uçak Geçiyor Terkedilmiş Şehirde Nasıl Geçiyor Ve Uçakla Gidilmiyor Oraya Gizemli Bir Sorudur.
Bu Yaratık Kuraklık Modunda Veya gta 5 Seçip Yukarı Aşağı Götürme Modunda Vb Vs Çıkarılmamaktadır İmkansızdır.
Gizemi Hayla Çözülememiştir.

Nork Yanton Şehrinin Haritadaki Yeri Gördüğünüz Gibi Bir Hiç Olarak Gözüküyor Şehir Haritada Kesinlikle Gözükmez!
Şuanki Bilgilerimiz Bu Kadardı Konu İçin 1 Saat 2 Saat Filan Uraştım Fotoğraftlar Vb Vs Bana Aittir Konuyu Desteklerseniz
Sevinirim Yorumlarınızı Bekliyorum @AdexTR Gibi Üst Yetkileri Etiketlerseniz Sevinirim Umarım Rehber Konu Olur Teşekkürler.

Son düzenleme: