GTA 5 Recep İvedik

MineBine

Gurbet elde bir başıma neyleyim?
En iyi cevaplar
0

8025b0-62fa4a-lok.png

GTA 5 Recep İvedik

Herkese yeni bir konudan merhaba arkadaşlar. Bugünkü konumuzda efsane Grand Theft Auto (GTA) serisinin efsane üyesi olan GTA V ile ilgili bir mod paylaşacağım. Ki bu paylaşacağım mod hepinizin bildiği, gülüp eğlendiği bir karakterin modu. Onun adı:

Recep İvedik

Eğer ki Recep İvedik'i seviyorsanız tabii ki bu ismi duyunca bu moda biraz daha ısınmış olabilirsiniz ''Hey dostum lafı uzatma da konuya geç.'' Ne demek hemen geçiyorum.

maxresdefault.jpg

GTA 5 Recep İvedik modunda Recep İvedik'in yerine biz geçiyoruz. Her ne kadar onun kadar eğlenceli olamasak da. :) Ve ayrıca bu mod Recep İvedik'le de sınırlı kalmıyor. Bu modu indirene yanında Recep İvedik'in bilinen kırmızı arabası da hediye!

GTA 5 Recep İvedik modunda oyun çok fazla değiştirilmemiş. Yani mod size şunu söylüyor:

''Oyunu genel hatlarıyla Recep Bey'le oynamak istiyorsanız buyrun gelin''

Modu ben kendim oynamadım ama videolardan ve sağdan soldan okuduğum yazılardan hareketle sizlere şunları söyleyebilirim:

Diğer modlara oranla çok daha sade.
Oyuna az da olsa millilik katıyor.
Modun gerçekçiliği yüksek düzeyde. Yani filmlerdeki Recep İvedik'i aratmıyor diyebilirim.

maxresdefault.jpg

İyi güzel de arkadaşım bu modu nasıl yükleyeceğim?

Bu modu yüklemek gayet basit. Nasıl mı? İşte böyle:

1-) Öncelikle konunun sonunda vereceğim siteye giriş yapın.

2-) Daha sonra ''İndir'' butonuna tıklayın ve indirmeyi başlatın.

3-) Bilgisayarınıza ''69b565-Recepivedik.rar'' isimli bir dosya inecek.

4-) Dosyanın içinde ''Beni Oku'' adına metin belgesi bulunmakta. O metin belgesinde yazan adımları takip ederek kurulumu rahatça yapabilirsiniz.

tr.gta5-mods.com/player/recep-ivedik