GTA 5 Türk Polis Modu

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1

Bu n N'apıyoruz ?
Bu gün tozlu rafların arasında kalmış ama aslına muhteşem olan bir modu inceliyoruz. Eğer patlamış mısır ve kolalarınız hazır değilse almanız için bekliyorum, yalnız çabuk olun çünkü şov başlamak üzere.
Evet, hazır olduğunuzu varsayıyorum, işte şov başlıyor.

GTA 5 Türk Polis Modu

Bu modun temel amacı gta 5 adlı oyununa Türk polisleri eklemenizi sağlamaktır.
Fakat bu modu kurmak için hepsinden önce gta 5 Script Hook kurmuş olmanız gerekmektedir.
Bu kuracağınız dosyalar mod yüklemenizi sağlayacaktır. Eğer bu kurulu değil ise oyuna mod dahil edemeyecek ya da eklediğiniz modları aktif kullanamayacaksınız.
Eğer nasıl kurulacağını bilmiyorsanız bu konuyu incelemeniz size yol gösterecektir.
forum.gamer.com.tr/konu/gta-5-script-hook.370897

Modun Kurulumu
  • Öncelikle Open IV'yi açmanız gerekmekte.​
  • Daha sonrasında sağ üst tarafta yer alan Edit Mode kısmını aktif etmeniz gerekmekte.​
  • " x64e.rpf\models\cdimages\componentpeds_s_m_y.rpf\ "​
  • Yukarıda belirttiğim dizine .rar uzantılı dosyanın içindeki .ytd uzantılı dosyaları atınız.​

Modun Ekledikleri
Bu mod oyuna Türk polis üniformaları ekliyor. Bunlardan bazıları:
Yunus Polis, Çevik Kuvvet, Jandarma, Polis
Ayrıca bu mod oyuna Türk polislerinin kullandığı eşyaları, kıyafetleri, silahları ve yelekleri ekliyor.

Polis Arabaları Hakkında
Maalesef, arkadaki arabayı ayrı bir mod eklemekte. Yani eğer polis modunu yüklediğinizde araba da istiyorsanız, arabaları ekleyen modu da indirmeniz şart.

Unutmayın !
Bu moddaki eşyaları kullanmak için önce polis olmanız gerekmekte !

Peki Bu Modu Nereden İndirebilirim ?
gta 5'in resmi modlar sitesinden indirebilirsiniz. Biz siz uğraşmayın diye yinede link ekledik.
tr.gta5-mods.com/player/turkish-police-crew-turk-polis-ekibi#description_tab

Teşekkürler
Buraya kadar okuduysanız teşekkür ederim, başka bir konuda görüşmek dileği ile...

Son düzenleme:

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Güzel konu kadim dostum başarılar :)

auctus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Stajyer olmana karşın fena bir iş çıkarmamışsın fakat bazı hatalar göze çarpıyor. İlk olarak giriş ve sonuç bölümlerindeki tasarımı pek beğendiğim söylenemez bu sebepten o tasarımları değiştirmelisin. Bir diğer hata ise konu tasarımının çok karışık gözükmesi. Şahsen biraz daha sade yapman daha iyi olacak.

Son olarak ise konuya en az 2 - 3 resim eklemen yararına olur. 1 resim bana az geldi.

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Stajyer olmana karşın fena bir iş çıkarmamışsın fakat bazı hatalar göze çarpıyor. İlk olarak giriş ve sonuç bölümlerindeki tasarımı pek beğendiğim söylenemez bu sebepten o tasarımları değiştirmelisin. Bir diğer hata ise konu tasarımının çok karışık gözükmesi. Şahsen biraz daha sade yapman daha iyi olacak.

Son olarak ise konuya en az 2 - 3 resim eklemen yararına olur. 1 resim bana az geldi.
PS(PhotoShop) iyi değilim pek, zaten Emir bir fotoğraf yapacağını söyledi bana giriş için. Aslında aksine karışık gözükmemesi için konuları başlık başlık böldüm. Genelde 1 ya da 2 resim kafi geliyor, aksi takdirde konu karışık gözüküyor. Yorumunuzun öneminin farkındayım ve bir daha ki konumda daha dikkatli olacağım.

auctus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
PS(PhotoShop) iyi değilim pek, zaten Emir bir fotoğraf yapacağını söyledi bana giriş için. Aslında aksine karışık gözükmemesi için konuları başlık başlık böldüm. Genelde 1 ya da 2 resim kafi geliyor, aksi takdirde konu karışık gözüküyor. Yorumunuzun öneminin farkındayım ve bir daha ki konumda daha dikkatli olacağım.
Yazında ilk bölümde yazıların çoğunluğu, resimden sonraki bölüme göre daha fazla. Sana önerim 1 - 2 paragraf yazıdan sonra resim koyman. Ek olarak giriş kısmı klişe olmuş. Limonata, kola muhabbeti yerine daha farklı şekillerde girişler yapabilirsin.

Daha iyi konular açman dileğiyle...

SarpE

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Yazında ilk bölümde yazıların çoğunluğu, resimden sonraki bölüme göre daha fazla. Sana önerim 1 - 2 paragraf yazıdan sonra resim koyman. Ek olarak giriş kısmı klişe olmuş. Limonata, kola muhabbeti yerine daha farklı şekillerde girişler yapabilirsin.

Daha iyi konular açman dileğiyle...
Peki, dediğim gibi dikkate alacağım.