GTA 5 Yine Ertelendi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KebabReyiz

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
“Dünya çapında oyunun çıkması için gün sayan PC oyuncularından özür dileriz, fakat oyunun son düzeltmelerinin yapılması ve hem Heist, hem de GTA Online deneyiminin PC sürümü çıkar çıkmaz sorunsuz olması için biraz daha zaman gerekti” açıklaması yapan Rockstar, yeni resmi çıkış tarihinin 24 Mart’tan 14 Nisan’a ertelendiğini belirtti.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne de olsa 1 hafta onceden spotculara dusuyor ve crack ekipleri kiriyor ehehhe :) yani en fazla 2 hafta bekleyecek crackciler :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bilidim ben, böyle olacağını

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Normal şahsen,Önce 2 Şubat olacaktı, ondan sonra 24 Mart, şimdi de 14 Nisan.
Aslında bu şekilde olması hala PS4 ve XONE'un bile yetişemediği bilgisayar kalitesinin de artabilme ihtimalini yükseltiyor. Yani ne kadar ertelenme, o kadar üzerinden geçilecek bug, daha fazla kalite, daha fazla çeviri... Endişelenmek yerine biraz sevinmemiz daha da iyi olur. PlayStation'a çıkarken 4 ay ertelenmişti. Bizim 2 ay beklememiz yeterli.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Normal şahsen,Önce 2 Şubat olacaktı, ondan sonra 24 Mart, şimdi de 14 Nisan.
Aslında bu şekilde olması hala PS4 ve XONE'un bile yetişemediği bilgisayar kalitesinin de artabilme ihtimalini yükseltiyor. Yani ne kadar ertelenme, o kadar üzerinden geçilecek bug, daha fazla kalite, daha fazla çeviri... Endişelenmek yerine biraz sevinmemiz daha da iyi olur. PlayStation'a çıkarken 4 ay ertelenmişti. Bizim 2 ay beklememiz yeterli.
Haklısın. Ama bug olsada insan erken denemek istiyor. Umarım Pre-Load süresi de ertelenmez.

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Haklısın. Ama bug olsada insan erken denemek istiyor. Umarım Pre-Load süresi de ertelenmez.
Valla benim bilgisayar daha minecraftı zor kaldıracak durumda, arkadaşıma hediye edip her gün onla oynuycam :'( Elden bir şey gelmez, beklemek lazım.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Valla benim bilgisayar daha minecraftı zor kaldıracak durumda, arkadaşıma hediye edip her gün onla oynuycam :'( Elden bir şey gelmez, beklemek lazım.
12 yıllık bilgisayarın Minecraft açtığını bilirim senin bilgisayar nasıl kaldırmıyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...