Gta 5 Zombi Modu

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
gamer logo.png

126262

Selamlar Türkiye'nin en meraklı forumu! Bugün sizlerin karşısına apayrı bir oyun moduyla çıkıyorum.

GTA5 Nasıl Bir Oyundur?
Gta 5 RockStar Games'in en son çıkardığı türünün son örneği olan bir oyundur. Kendileri 2013 yılında çıkıp, 2 günde satış piyasasını yerle bir etmiştir. Oyunun çok satılma nedeni oyun gurmelerince şöyle yorumlanmıştır ''Oyunun çok satılmasının nedeni oyunun istediğini yapma özgürlüğü vermesi ve grafikleridir'' demişlerdir. Ama oyun gerçektende güzel bir oyun olmakla beraber kötü yanlarıda vardır. Yani anlayacağınız +18 damgası vurmakla çocukların oynaması engellenemiyor. Velilerinde bu durumda çok dikkatli olması gerektiğini vurguluyorum. Ve artık mod tanıtımına yavaştan geçelim.

Zombi Mod Zombie Mod Nedir?
Gerçekçi oyunlarda gerçekçi şeyler olur, meteor yağmuru, zombi modu ve benzeri şeyler gibi böyle modların olması çok normaldir.

Oyun Modumuzun temel amacı eğlenmektir. Zaten her modunun amacı'da budur.

Modun adından'da anlaşıldığı gibi zombi istilasıdır. Bir zombi salgını vardır ve zombilerin saldırdığı her insan zombi olur, zombilerin kafasını koparmadıkça ölmezler, sayıları gittikçe çoğalır ve bir bakmışsınız dünyada tek siz kalmışınız! Zombiler üstünüze üstünüze geliyor, korksanız da kaçıcak hiçbir yeriniz yok!

Sevdikleriniz, aileniz, çocuklarınız hepsi zombi oldular ve şimdi seni öldürmek istiyorlar. Ailenizi kurtarmalısınız, Modun kendisinde sadece bir tabancanız ve sınırlı sayıda kurşununuz var. Kendinizi korumanız lazım.

Mod ağır bir mod'dur her bilgisayarda kaldıramaz kaldırsa bile eksik olur ve kasar. Zombiler dalga şeklinde gelmemekle beraber git gide büyür ve gelişir.

Not: GTA 5'in en çok oynanan modu da bu mod olmuştur.

Zombi Mod İndir
Kod:
www.gta5-mods.com/scripts/simple-zombies/download/25211

Ayraç.png

İnşallah yazımı beğenmişsinizdir.

Ekli dosyalar

• Zombi modu 1.jpg
    Zombi modu 1.jpg
    12.9 KB · Görüntüleme: 1,461

gtahayrani

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ben şu siteden indirmiştim gta indir ama tam emin olamadım modu kullanıcağıma sayende oldum teşekkürler.