[GTA 6] Sistem Gereksinimleri

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

GTA 6 Nedir?
Daha piyasaya sürülmemiş, yapım aşamasında olan muhteşem GTA serisine eklenecek bir oyundur.

GTA 6 Ücreti Ne kadar Olacak?
Şu anda fazla bilinmese de bazı iddia ve tahminlere göre 60-70 ABD Doları civarında olacağı görünüyor.

GTA 6 İçin Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Minimum
İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz veya AMD FX-8350
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760, AMD Radeon R7 260X v3 veya daha iyisi
Tavsiye Edilen
İşlemci: Intel Core i7-4790 4-Core 3.6GHz, AMD FX-8370
RAM: 16 GB
Ekran Kartı: GeForce GTX 980 Ti 6GB veya Radeon R9 FURY X 4GB

Sanırım bu oyun, oyun bağımlılarının kumbaralarını boşaltacak!

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Hatalı bilgi. Minimum 8 değil. Ben 6 GB ile yüksek grafiklerde (online) olmasa da oynayabiliyorum. Ayrıca GeForce 635m de yeterli oluyor.
Onun dışında yararlı konu,
iyi forumlar.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu güzel, tebrik ederim.
GTA VI Hakkında daha fazla bilgi paylaşmaya devam et :)

Son düzenleme:

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hatalı bilgi. Minimum 8 değil. Ben 6 GB ile yüksek grafiklerde (online) olmasa da oynayabiliyorum. Ayrıca GeForce 635m de yeterli oluyor.
Onun dışında yararlı konu,
iyi forumlar.
Bu aslında GTA 6 için açılmış bir konu, henüz net bir bilgi yok fakat tahminlere göre GTA 6 için minimum sistem gereksinimleri bunlar olabilir.

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Evet, GTA 6 için açılan bir konu.
Bu aslında GTA 6 için açılmış bir konu, henüz net bir bilgi yok fakat tahminlere göre GTA 6 için minimum sistem gereksinimleri bunlar olabilir.
Pardon :D
İlk defa pek dikkat etmemişim. O zaman ona göre eleştireyim;
Gta 6'nın çıkıp, çıkmayacağı bile belli olmadığı için yararsız ve kesin olmayan bir konu oluyor. Biraz öznel bir konu olmuş sanırım. Resmi bir bilgi olsaydı daha iyi olurdu.
Tekrardan iyi forumlar.

EpicWatch

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pardon :D
İlk defa pek dikkat etmemişim. O zaman ona göre eleştireyim;
Gta 6'nın çıkıp, çıkmayacağı bile belli olmadığı için yararsız ve kesin olmayan bir konu oluyor. Biraz öznel bir konu olmuş sanırım. Resmi bir bilgi olsaydı daha iyi olurdu.
Tekrardan iyi forumlar.
Bu sayfayı türkçeleştirebilirsen GTA 6'nın çıkacağını Rockstar Games'in başkanı belirlemiştir. http://www.ign.com/wikis/gta-6

ElitIceNW

En iyi cevaplar
0
Bu sayfayı türkçeleştirebilirsen GTA 6'nın çıkacağını Rockstar Games'in başkanı belirlemiştir. http://www.ign.com/wikis/gta-6
Olabilir fakat bunun yeterli olduğunu sanmıyorum. Siz bir oyun geliştiricisi olsanız tüm tahminlerden önce kendi sitenizde yayınlama yapmaz mıydınız? Bu sizin de müşterilerinizin de kârına olacaktır.
Rockstar Games'de de böyle bir sistem olduğunu tahmin ediyorum. Ama yine de beklentiler iyidir :)

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılı ve sistem özellikleri tam olmasa da akılda canlandırılabildiğimiz bir konu olmuş. Görünüşe bakılırsa rahatça oynayabileceğim. Tabi çıkana kadar bir şey olmazsa.