Yardım GTA Gereksiz BAN ?!?!

Hthere3162

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bakın şimdi ben tanımadığım birinden bir online hesabı satın almıştım iki gündür gayet normal bir şekilde oynuyordum hiç para hilesi vb. yapmamıştım dün de canım sıkıldı oynamak istedim ama online ye basınca on günlük banlandığım yazan bir alert verdi internetten bi baktım tüm param gitmiş ne yapacağım da banı kaldıracağım ve banı niye yedim hiçbir fikrim yok.

(bu arada o sebebiyet vermişmidir bilmiyorum ama bir keresinde online oynarken bir herif beni ve arkadaşlarımı yanına çekip sırtımıza çin bayrağı falan taktı değişik değişik şeyler yaptı arkadaşım ondan olabilir dedi ama ne kadar doğru bilemem :()

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Aldığın hesaba büyük ihtimal senden başka girenlerde var. Oyun hesaplarını orijinal sitesinden almazsan böyle sorunlarla karşılaşman muhtemel. Adam aynı hesabı senden başka kimlere satmıştır kim bilir. Geçmiş olsun.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Bence onunla alakası yok, bu hesabın mazisinde sıkıntı var. :lol:

Hthere3162

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet hesapta sorun varmış....Herifin social clupuna baktım bir günde 150 level kasmış.1.4mr kadarda parası vardı zaten herifin.Umarım hesaptaki paralar leveller vs. silinince birdaha banlanmam.