Gta Sa Grafik Modu

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali

Gta Enb.jpg

Gta Sa Grafik Modu
Merhaba dostlar, bu konuda sizlere Grand Theft Auto oyununda grafik modundan bahsedeceğim. İyi okumalar!
Grand Theft Auto San Andreas 26 Ekim 2004 tarihinde Rockstar Games isimli bir firma tarafından piyasaya sürülmüştür. Çıktığı tarihin en iyi oyunlarından olan bu oyun piyasaya duyurulduğu ilk günden teknoloji dünyasını kasıp kavurmuştur. Oyunun gelişiminde büyük katkı sağlayan War Drum Studios büyük övgüler almış, adını bu oyun ile duyurmuştur. Oyun birçok ödül almıştır. Oyunun platformlarından bahsedecek olursak Microsoft Windows, PlayStation 2, XboX, PlayStation 3, XboX 360, MacOS, iOS, Android platformlarına ev sahipliği yapmaktadır. O zamana göre takdire şayan bir oyundu Grand Theft Auto San Andreas. Halen birçok oyun sever tarafından oynanan bu oyunun ünlü olduğu kısım hikayesiydi. Grafikleri ile pek anılmayan bu oyunun daha iyi görünmesi için bazı bilgisayar mühendisleri bu oyun için grafik eklentileri tasarlamıştır. İşte bu konumda sizlere o eklentilerin nasıl kurulduğu hakkında bilgi vereceğim.

Bu Eklentiler Nasıl Kurulur
Bu eklentileri kurabilmemiz pek zor değildir. Bu eklentilere "Enb" adı verilir. Bazı Enb eklentilerini kurmak CLEO gerektirir. CLEO hakkında daha fazla bilgi almak için internetten araştırma yapabilirsiniz. İndirdiğimiz Enb eklentisinin içindeki dosyaları tek yapmamız gereken oyunun dosya konumuna sürüklemek. Spoilerde verdiğim bağlantıdan onaylanmış Enb grafik eklentisi paketlerine erişebilirsiniz.
gtainside.com/en/sanandreas/mods-554/

Teşekkürler
Konumu okuduğunuz için teşekkürler, bir sonraki konumuzda görüşmek dileğiyle. İyi forumlar!

Gta San Andreas ENB.jpg

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyundan birkaç resim eklesen konu daha güzel olabilirdi. Eğer bu resimler oyuna ait ise muhtemelen nasadan bilgisayar çalmamız gerekecek

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Oyundan birkaç resim eklesen konu daha güzel olabilirdi. Eğer bu resimler oyuna ait ise muhtemelen nasadan bilgisayar çalmamız gerekecek
Görüntüler oyuna ait, zaten içeriğimiz "Grafik Modu" olduğu için. Çeşitli grafik modlarından görüntüler koydum.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tamam ben nasadan bilgisayar çalayım çünkü grafikler bayağı yüksek ve kasara benziyor :pala:

Adrastos

Statsanwalt
Emekli
.
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Tamam ben nasadan bilgisayar çalayım çünkü grafikler bayağı yüksek ve kasara benziyor :pala:
Bu eklentilerin arasında düşük sistem gerektiren eklentiler de var tabii bu eklentiler doğal olarak pek güzel grafik sağlamayabilir. Ben orta sistem gerektiren bir grafik eklentisini yüklemiştim. 35-50 fps arasında değişiklikler yaşadım. Sabit bir oran görmek mümkün değil.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
oha benim bilgisayar yanar lan bunu açmaya kalkarsam